اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33595 مورخ:[1396-10-12 19:12:01]
بودجه 97 اقشار ضعیف جامعه را ببیند/ مردم توان گرانی بیش از اندازه را ندارند
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس:

بودجه 97 اقشار ضعیف جامعه را ببیند/ مردم توان گرانی بیش از اندازه را ندارند

 نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در بودجه 97 گرانی بیش از اندازه را تصویب نمی‌کند و باید در این بودجه اقشار ضعیف نیز دیده شوند.

به گزارش مازند اصناف قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگویی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در تعدادی از شهرهای کشور و سوءاستفاده برخی از معاندان از این نا آرامی‌ها، اظهار کرد: حوادث اخیر کشور که در چند نقطه کشور مشاهده شد در واقع موجب نگرانی و ناراحتی برای مسئولان و ملت است.

وی با اشاره به ناراحتی و اعتراض درست عده‌ای در این میان گفت: به طور قطع مردم هم آسیب‌هایی بابت تبعیض‌ها در جامعه و مال باختن در موسسات اعتباری و بانک‌ها دیده‌اند و همه اینها موجب ناراحتی مردم شد که به حق است.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید به خود مراجعه کنند و گره کار را بیابند، افزود: اینهایی که امروز در خیابان می‌آیند و اعتراض می‌کنند دو دسته هستند، یک عده که واقعا به حق هستند و بارها جلوی مجلس تحصن کردند، شعار دادند و حرفشان را زدند و بارها نیز مقابل سازمان برنامه و بودجه رفتند و حتی مقابل بانک مرکزی چادر زدند و شب ماندند اما نتیجه‌ای نگرفتند. بنابراین اینکه گفته شود چیزی نگویند درست نیست، پس چکار کنند تا بتوانند حقشان را بگیرند.

احمدی لاشکی ضمن نکوهش برخورد عده‌ای دیگر در این میان و ایجاد اغتشاش در برخی‌ها شهرها تصریح کرد: از سوی دیگر یک دسته دیگر منتظر وقت هستند تا بهانه‌ای ایجاد کنند تا ریشه نظام را بزنند و به طور قطع ملتی که برای این نظام خون‌ها ریختند و ایثارگری کردند به این دسته اجازه نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین آنهایی که یاد گرفتند امروز اتوبوس آتش بزنند و مغازه هایی مردمی که بندگان خدا که خود گرفتارند و بعضا به بانکها نیز بدهکارند و حتی مستاجر هستند اینطور یه عده اراذل اوباش وحشیانه بریزند و اموال را از بین ببرند و یا عده‌ای دیگر که مساجد را به آتش بکشند به طور قطع حساب اینها از کسانی که مشکلاتی دارند و اعتراض می‌کنند جداست و اینها نامشان اغشاش گر است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با تقدیر از برخورد مناسب نیروی انتظامی در چند روز اخیر گفت: این نیروها بسیار خوب با صلابت، محکم و در عین حال بردبارانه با مردم برخورد می‌کنند و باید همین رویه را ادامه دهند و از مردم نیز انتظار می‌رود صبوری پیشه کنند.

احمدی لاشکی با تاکید براینکه مسئولان آنچه که حق مردم است پیگیری کنند، بیان کرد: مسئولان نظام در مجلس و دولت همه تلاش اشان را برای رفع مشکلات مردم انجام دهند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر که بودجه سال 97 بسته می‌شود به طور قطع مجلس زیر بار بنزین 1500 تومانی نخواهد رفت زیرا مردم طاقت این میزان گرانی را ندارند، اضافه کرد: در بودجه 97 باید مردم ضعیف جامعه بیشتر دیده شوند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه‌ای می‌تواند به سمت تعالی حرکت کند که امنیت داشته باشد و اگر کسی در جامعه‌ای امنیت و آرامش نداشته باشد برای رفع مشکلات پیش رو نمی‌تواند به نتیجه درست برسد.

احمدی ابراز امیدواری کرد همه مردم در سایه وحدت و همدلی و همه باهم زیر چتر ولایت که ستون نظام است حرکت کنند و مسئولان نیز به درستی به وظیفه خود عمل کنند.

وی با اشاره به موضع برخی کشورها در این چند روز اظهار کرد: بدون شک کشورهایی همچون آمریکا، انگلیس، عربستان و برخی کشورهای عربی بدشان نمی‌آید کشور را دچار مشکل کنند و خوشحال هم هستند، اما ملت ایران جواب این عده اراذل و اوباش را می‌دهد.

 

بلاغ/*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا