اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33579 مورخ:[1396-10-11 12:08:01]
مخالف جابجایی بازار ماهی بابلسر هستیم
رئیس اتاق اصناف بابلسر:

مخالف جابجایی بازار ماهی بابلسر هستیم

رئیس اتاق اصناف شهرستان بابلسر از مخالفت در جابجایی بازار ماهی به مکان دیگر خبر داد.

به گزارش مازند اصناف علی جعفرزاده شب گذشته در جلسه‌ای با حضور مسؤولان مجموعه بازار، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس اتحادیه مرغ و ماهی  بابلسر که در اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بابلسر برگزار شد، بیان کرد: با موضوع جابجایی بازار ماهی از خیابان شهید رجایی به میدان معلم کاملا مخالف هستم و به هیچ عنوان اجازه انتقال آن را به مکان دیگر نخواهیم داد.

وی در ادامه گفت: بازار ماهی در خیابان شهید رجایی واقع شده است و یکی از علت‌های خرید مسافران از بازار خواهد بود و مسافران برای خرید ماهی اقلام و اجناس دیگری هم خریداری می‌کنند و جابجایی آن باعث رکود و یا تعطیلی بازار در خیابان شهید رجایی خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف  بابلسر با اشاره به اینکه ما آماده ساماندهی بازار ماهی خیابان شهید رجایی هستیم و از مسؤولان بهداشت می‌خواههیم نسبت به این موضوع همکاری لازم را داشته باشیم.

وی گفت: جابجایی این بازار سبب آسیب به قشر ضعیف خواهند شد و بنده هم به عنوان نماینده بازار این شهرستان با این تصمیم مخالف بوده و از رکود حتمی بازار جلوگیری خواهم کرد.

مرجع:فارس

» برچسب ها : , مخالف , جابجایی , بازار , ماهی , بابلسر , جعفرزاده , اتاق , اصناف , مخالف , جابجایی , بازار , ماهی , بابلسر , جعفرزاده , اتاق , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا