اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33539 مورخ:[1396-10-07 01:45:01]
وجود 2500 واحد تولیدی در مازندران/ 500 واحد راکد است
استاندار مازندران مطرح کرد

وجود 2500 واحد تولیدی در مازندران/ 500 واحد راکد است

استاندار مازندران با اشاره به وجود دو هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در مازندران افزود: از این تعداد، هزار و ۵۰۰ واحد بهره برداری شد که یکهزار واحد از این واحدهای بهره برداری شده اکنون واحد تولیدی فعال و ۵۰۰ واحد راکد است و مابقی در حال تکمیل است.

به گزارش مازند اصناف محمد اسلامی در اجلاسیه ائمه جمعه مازندران در اردوگاه شهید هاشمی نژاد بهشهر افزود: برای اصلاح کشت و بهره وری باید تلاش فراوان انجام شود و در این بخش باید همه وارد صحنه شده و به کمک کشاورزی بشتابند.

وی اظهار کرد: اکنون ۲.۵ میلیون تن تولیدات کشور به صورت مکانیزه است و با خردمالکی نمی‌توان به بهره وری توجه کرد.

استاندار مازندران همچنین با اشاره به وضعیت صنایع گفت: برخی از صنایع تولیدی از سال ۸۶ تاکنون به بانکها بدهکارند و تسهیلات و وام خود را تسویه نکرده‌اند و برخی حتی یک ریال پرداخت نکرده‌اند و تسویه بدهی‌های بانکی صنایع با بانکها با اولویت رسیدگی شود.

اسلامی با اشاره به وجود دو هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در مازندران افزود: از این تعداد، هزار و ۵۰۰ واحد بهره برداری شد که یکهزار واحد از این واحدهای بهره برداری شده اکنون واحد تولیدی فعال و ۵۰۰ واحد راکد است و مابقی در حال تکمیل است.

وی گفت: ائمه جمعه حضور موثری در برطرف کردن مشکلات دارند و باید در این بخش توجه بیشتری اعمال شود.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها : , محمد اسلامی , استاندار , مازندران , صنایع , فعال , راکد , محمد اسلامی , استاندار , مازندران , صنایع , فعال , راکدمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا