اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33532 مورخ:[1396-10-06 01:31:01]
دوگانه سوز بودن بیش از 75 درصد نانوایی‌های مازندران
جعفری در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران مطرح کرد

دوگانه سوز بودن بیش از 75 درصد نانوایی‌های مازندران

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت:  تعداد یک‌هزار و 209 نانوایی استان به  سیستم سوخت سیلندر گاز مجهز شدند که در مجموع، تعداد 2 هزار و 968 خبازی و بیش از 75 درصد نانوایی استان دوگانه‌سوز هستند.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف سیدمحمد جعفری نیز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران مازنردان که در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد؛ در خصوص اقدامات شرکت غله برای مواقع بحران، عنوان کرد: طی سال گذشته بحث دوگانه‌سوز شدن خبازی‌های استان مطرح شد و آماری هم که وجود داشت، آمار ضعیفی بود اما خوشبختانه طی این مدت، بیش از یک‌هزار و 200 واحد خبازی، به سوخت دوم مجهز شدند.

وی افزود: طی سال 95 از مجموع 4 هزار و  100 نانوایی استان، تعداد یک‌هزار و 759 واحد از دو سوخت گاز و گازوییل استفاده می‌کردند که با اشکالاتی هم همراه بود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور اظهار کرد: طرح سیلندر گاز جایگزین گازوییل شد و به این ترتیب، تعداد یک‌هزار و 209 نانوایی استان به این سیستم مجهز شدند که در مجموع، تعداد 2 هزار و 968 خبازی و بیش از 75 درصد نانوایی استان دوگانه‌سوز هستند.

 علی نبیان نیز در ادامه عنوان کرد: بنا به دستور موکد استاندار مقرر شد تا در هر شهر علاوه بر دوگانه سوز کردن خبازی‌ها، برای خدمات رسانی در مواقع قطع برق هنگان بحران، دیزل ژنراتور هم تهیه شود.

مدیر جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران ادامه داد: نکته بعدی در زمان بحران، آن است که میزان آرد تحویلی به انبارهای شهر به‌نحوی باشد که در زمان بحران تا 48 ساعت پاسخگوی نیاز آن شهر باشد.

 

جعفری در پایان اذعان کرد: خبازان استان توانایی خرید دیزل ژنراتور را ندارند و پیشنهاد می‌کنم با مشخص کردن تعداد خبازی‌های لازم برای تجهیز دیزل ژنراتور در هر شهر، بودجه لازم نیز از منابع موجود تآمین و نسبت به خرید و تجهیز اقدام شود.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , دوگانه , سوز , 75 درصد , نانوایی‌های , مازندران , جعفری , غله , دوگانه , سوز , 75 درصد , نانوایی‌های , مازندران , جعفری , غلهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا