اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33494 مورخ:[1396-10-04 00:28:01]
شهرک صنفی بسته‌بندی آب در  لاریجان آمل احداث می‌شود
فرماندار ویژه آمل:

شهرک صنفی بسته‌بندی آب در لاریجان آمل احداث می‌شود

فرماندار ویژه آمل گفت: شهرک صنفی بسته بندی آب و صنایع وابسته در بخش لاریجان احداث می شود.

به گزارش مازند اصناف سید جعفر رسولی در جلسه شهرک صنفی بسته بندی آب که در فرمانداری آمل برگزار شد از احداث شهرک صنفی بسته بندی آب و صنایع وابسته در شهرستان آمل خبر داد و بیان کرد: احداث این شهرک در بخش لاریجان آمل در دست بررسی است و این مهم برای نخستین بار در کشور به اجرا خواهد در آمد.

 

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه شهرک صنفی بسته بندی آب در منطقه بالا دست بخش کوهستان لاریجان ایجاد خواهد شد، ادامه داد: در این شهرستان بیشتر از ٣۰ شرکت مجوز احداث کارخانه آب معدنی را دریافت کردند که چهار شرکت در حال فعالیت است.

 

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه ۱۰ پروانه از ٣٢ پروانه به دلیل عدم ساخت کارخانه لغو شد، ادامه داد: مابقی مجوز هایی که صادر شد هنوز اقدام به احداث کارخانه نکردند و برای تایین و تکلیف این مهم موضوع در دستور کار قرار دارد.

 

رسولی با اشاره به اینکه برای مجوز فعالیت در شهرک صنفی آب مقداری مشخص را پروانه دهیم و بیش از اندازه ظرفیت محوز ندهیم، افزود: با ایجاد این شهرک، از پراکندگی شرکت های آب معدنی جلوگیری می شود و در منطقه شغل جدید ایجاد می شود.

 

وی با بیان اینکه بخش لاریجان بهترین آب را دارد، افزود: این یک کار بزرگی است و انتظار داریم تمامی دستگاه حمایت های لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

 

گفتنی است بخش کوهستانی لاریجان در ٧۰ کیلومتری جنوب آمل در محور هراز واقع شده است که از چشمه های آب معدنی طبیعی بسیاری برخوردار است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها : , شهرک , صنفی , بسته‌بندی , آب , لاریجان , آمل , احداث , شهرک , صنفی , بسته‌بندی , آب , لاریجان , آمل , احداثمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا