اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3344 مورخ:[1392-03-11 19:58:01]
برگزاری مراسم عقد زوج مازندرانی در حرم شهدای گمنام

برگزاری مراسم عقد زوج مازندرانی در حرم شهدای گمنام

زوج جوان مازندرانی زندگی مشترک خود را با حضور در حرم شهدای گمنام آغاز می‌کنند.

به گزارش  نجبا و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حرم شهدای گمنام در مازندران نه تنها در مراسم عزای ائمه اطهار مورد زیارت عاشقان ائمه و مشتاقان و جوانان این مرز و بوم قرار می‌گیرد این روزها در ایام رجبیه شاهد برگزاری مراسم عقد جوانان عاشق شهدا در حرم شهدای گمنام هستیم.

زوج جوان ساروی قصد دارند با برگزاری مراسم عقد خود در حرم شهدای گمنام ارادت خالصانه خویش را به شهدا تقدیم کنند و با برگزاری جشن عقد خویش اعلام می‌کنند که آسایش امروز زندگی خویش را مدیون مردانی هستیم که حاضرند جسم‌شان برای اعتلای وطن در گمنامی باقی بماند.

سخنگوی بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران در این باره به خبرنگار فارس در ساری گفت: با تقاضای زوج جوان مازندارنی عادل رنجبر و سید زهرا افضلی قرار است مراسم جشن عقد این افراد در حرم هشت شهید گمنام مازندارن برگزار  شود.

ولی الله شیرامه اظهار داشت: این دومین مراسم برگزاری جشن این خانواده در محل حرم شهدای گمنام مازندران است که با هماهنگی‌های انجام شده، قرار است مسئولان ارشد استان مازندران نیز در این مراسم حضور داشته باشند.

وی زمان برگزاری این مراسم را ساعت 3.5 روز جمعه 27 اردبیهشت در حرم شهدای گمنام در حاشیه رودخانه تجن (محل احداث پارک موزه دفاع مقدس مازندران) عنوان کرد و گفت: طبق اعلام 200 نفر از اعضای خانواده عروس و داماد برای حضور در این مراسم اعلام آمادگی کردند.

شیرامه در ادامه با اعلام اینکه حرم شهدای گمنام در مازندران محل تردد عروس و دامادهای مازندرانی است، گفت: مراجعه عروس دامادها برای حضور در حرم شهدای گمنام بسیار زیاد است و عروس دامادهای زیادی برای آغاز زندگی مشترک در محل حرم شهدای گمنام حضور می‌یابند.

وی در ادامه یادآور شد: در مراسم قبلی که در محل حرم شهدای گمنام مرکز استان مازندران برگزار شد بسیاری از کسانی که از نیت این دو جوان خبردار شدند با خرید گل و شیرینی زینت بخش مراسم بودند و مردم عادی از برگزاری مراسم استقبال مناسبی انجام دادند.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا