اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33427 مورخ:[1396-09-29 20:28:01]
قیمت انواع میوه در بازار ساری/ کمبودی وجود ندارد
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران اعلام کرد

قیمت انواع میوه در بازار ساری/ کمبودی وجود ندارد

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران با بیان اینکه بازار میوه مازندران در این ایام رنگ و بوی یلدایی به خود گرفت، گفت: کمبودی در تامین میوه شب یلدا در بازار وجود ندارد.

به گزارش مازند اصناف به‌مناسبت فرا رسیدن شب یلدا برخی اقلام و خوردنی‌ها بازارپسندی خاصی دارند که در این ایام شاهد عرضه فراوان و به تبع آن تقاضای بسیار مردم هستیم.

بازار میوه مازندران در این ایام رنگ و بوی یلدایی به خود گرفته است و میوه‌هایی از جمله هندوانه، ازگیل و اناز جزء میوه‌های پر تقاضا محسوب می‌شوند.

با گشت و گذاری در بازارهای مازندران می‌بینیم که بازاری میوه مازندران تب و تاب خاصی به خود گرفته و استقبال مردم از میوه‌های پاییزی بیشتر شده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در این‌باره اظهار کرد: در حال حاضر قیمت هندوانه کیلویی 2 تا 2هزار و 300 تومان، پرتقال تامسون یک‌هزار تا یک‌هزار و 400، نارنگی 2 هزار و 500، ازگیل سبدی بین 3 هزار و 500 تا 4 هزار، ازگیل کاسه‌ای 6 تا 6هزار و 500 تومان است.

امیرحسین فخرآوران با اشاره به اقزایش قیمت موز در بازار مازندران، گفت: در حال حاضر موز در میدان میوه‌ و تره‌بار با قیمت 5 تا 5 هزار و 200 تومان در حال عرضه است که در مغازه‌ها با احتساب 30 درصد افزایش به فروش می‌رسد.

وی گفت: در حال حاضر میوه در بازار از قیمت مناسبی برخوردار است و مشکلی نیز در میزان عرضه میوه‌ها در بازار وجود ندارد.

 

مرجع:فارس

» برچسب ها : , قیمت , انواع , میوه , بازار , ساری , اصناف , مازندران , قیمت , انواع , میوه , بازار , ساری , اصناف , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا