اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33373 مورخ:[1396-09-25 22:10:01]
تخصیص اعتبارات بانکی به صنوف تولیدی و خدماتی
فاضلی در نشست با مدیرعامل بانک تجارت پیشنهاد کرد؛

تخصیص اعتبارات بانکی به صنوف تولیدی و خدماتی

علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت برای چگونگی بررسی تخصیص اعتبارات به بنگاه های صنفی تولیدی و خدماتی برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف؛  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی در این نشست، تخصیص اعتبارات بانکی برای نوسازی و افزایش سرمایه در گردش بنگاه های صنفی تولیدی و خدماتی را پیشنهاد کرد.

محمدابراهیم مقدم مدیرعامل بانک تجارت نیز از پیشنهادهای آقای فاضلی استقبال کرد و گفت: بانک تجارت آماده همکاری با اتاق اصناف ایران در همه زمینه ها است.

وی خواستار تشکیل کارگروهی مشترک از سوی نمایندگان اتاق اصناف ایران و بانک تجارت برای اجرایی کردن پیشنهادهای آقای فاضلی برای تخصیص اعتبارات بانکی برای صنوف شد.

بر اساس این گزارش، جذب سرمایه های داخلی و خارجی برای تقویت واحدهای صنفی تولیدی و خدماتی از برنامه های مهم اتاق اصناف ایران است. از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه می توان به تصویب بسته حمایتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی به صنوف تولیدی اشاره کرد. همچنین اصلاح قوانین در جهت تقویت تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های اتاق اصناف در سال جاری بوده و به همین دلیل کارگروه هایی بین اتاق اصناف و دستگاه های مختلف تشکیل شده است.

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا