اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33346 مورخ:[1396-09-23 20:34:01]
 10 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 100 میلیاردی در بندر امیرآباد در حال ساخت است
مدیرعامل بنادر و دریانوردی:

10 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 100 میلیاردی در بندر امیرآباد در حال ساخت است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بنادر و دریانوردی گفت: 10 واحد تولیدی با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومانی در بندر امیرآباد در حال ساخت است و پیش از این 20 واحد تولیدی به ارزش هزار میلیارد تومان در این منطقه اقتصادی ساخته شده است.

به گزارش مازند اصناف محمد راستاد در مراسم تودیع و معارفه مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد اظهار کرد: این بندر از بنادر شاخص در کشور و حاشیه دریای خزر است که نیاز به حمایت و توجه ویژه دارد.

وی از مدیر جدید بندر خواست تا به گونه ای عمل کند که روند فعالیتهای بندر همواره رو به رشد باشد، شاخص ها به صورت مستمر اندازه گیری شود و نرم مناسبی به کشتی ها ارائه دهند، همچنین به مسائل محیط زیست توجه شود.

مدیرعامل بنادر و دریانوردی گفت: ساکنان اطراف بندر نباید دچار زحمت و مشکل شوند، زیرا از لحاظ توسعه ای باید افرادی که تحت تاثیر یک مجموعه و سازمان هستند از آن استفاده ببرند.

راستاد با بیان اینکه 20 واحد تولیدی ارزش افزوده ای توسط بخش خصوصی در بندر امیرآباد ساخته شده است، افزود: ارزش این سرمایه گذاریها یکهزار میلیارد تومان است و 10 واحد تولیدی دیگر به ارزش 100 میلیارد تومان در حال ساخت است که در مجموع هزار و 800 فرصت شغلی را ایجاد کرده اند.

وی در پایان با اشاره به اینکه بندر امیرآباد یک بندر نسل سوم و تولیدکننده است کا ارزش افزوده دارد، از مدیر جدید بندر امیرآباد خواست تا در جهت تکمیل پروژه های آن به ویژه در جاده های دسترسی اهتمام داشته باشد.

 

فارس/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا