اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33318 مورخ:[1396-09-22 02:41:01]
موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت مجتمع تفریحی کاسپین در سواحل مازندران
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می‌دهد

موافقت سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت مجتمع تفریحی کاسپین در سواحل مازندران

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از موافقت کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت مجتمع تفریحی کاسپین در سواحل استان مازندران خبر داد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمدتقی انزان‌پور طی گفت‌وگویی از موافقت کمیته صدور مجوز سازه‌های دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با ساخت مجتمع تفریحی کاسپین در سواحل استان مازندران در محدوده شهرستان نوشهر خبر داد.

وی با اعلام این مطلب افزود: این مجوز به استناد بند ۲۲ ماده ۳ فصل دوم آیین‌نامه سازمان بنادر و دریانوردی مصوب سال ۱۳۴۸ مجلس و ماده واحده مصوب ۱۳۸۷ مجلس شورای اسلامی، صرفاً جهت متقاضی صادر شد و بدون هماهنگی این سازمان، غیرقابل واگذاری به سایر افراد حقیقی و حقوقی می‌باشد.

 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران  در پایان با اشاره به وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی در بخش سواحل اذعان کرد: به‌منظور حفاظت از خط سواحل کشور از آسیب‌های ناشی از ساخت‌وسازهای غیر اصولی مربوط به تأسیسات دریایی و بندری، کلیه متقاضیان اعم از حقیقی و حقوقی می‌بایست از طریق مراجعه به سامانه جامع مدیریت و نظارت بر سواحل کشور نسبت به دریافت مجوزهای تأسیس و بهره‌برداری از این سازمان اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , ساخت , مجتمع , تفریحی , کاسپین , سواحل , مازندران , نوشهر , ساخت , مجتمع , تفریحی , کاسپین , سواحل , مازندران , نوشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا