اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33307 مورخ:[1396-09-21 02:12:01]
حمل ریلی  بیش از 118 هزار تن گندم از مازندران به چهار استان کشور
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مطرح کرد

حمل ریلی بیش از 118 هزار تن گندم از مازندران به چهار استان کشور

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل راه‌آهن شمال کشور، گفت: بیش از 118 هزار تن گندم از استان مازندران به استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد از طریق حمل ریلی ارسال شد.

سیدمحمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و با پیگیری‌های انجام شده با راه‌آهن شمال کشور، بیش از 118 هزار تن گندم از استان مازندران به سایر نقاط کشور از طریق حمل ریلی ارسال شد.


 وی با بیان این مطلب افزود: این میزان گندم از سیلوی شهید میرزاپور نکا به استان‌های سیستان و بلوچستان، اصفهان، هرمزگان و یزد ارسال شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با اشاره به اینکه یکی از مصادیق اصلی سیاست‌های اقتصادمقاومتی حمل‌ونقل ریلی است؛ اظهار کرد: کاهش بار ترافیکی جاده‌ها و در نتیجه کاهش تصادفات جاده‌ای، هزینه پایین‌تر جابه‌جایی کالا، آلایندگی کمتر و کاهش هزینه‌های سوخت از مهم‌ترین مزایای حمل‌ونقل ریلی است.

جعفری با بیان اینکه در حمل ریلی، گندم با بالاترین کیفیت و سلامت در سیلوها و انبارها تخلیه می‌شود؛ خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مزایای این روش، ارزان‌تر بودن آن است که حتی در مواردی از حمل دریایی ارزان‌تر می‌باشد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل راه‌آهن شمال کشور، از تلاش‌های همکاران غله در استان‌های مازندران و سمنان نیز در عملیاتی کردن حمل ریلی گندم قدردانی کرد.

انتهای پیام/
» برچسب ها : , حمل ریلی , 118 هزار , تن , گندم , مازندران , چهار , استان , کشور , حمل ریلی , 118 هزار , تن , گندم , مازندران , چهار , استان , کشورمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا