اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33300 مورخ:[1396-09-20 12:30:01]
با زار تلفن همراه آرام است/ افزایش نرخ دلار عامل رشد قیمت گوشی
رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی مطرح کرد؛

با زار تلفن همراه آرام است/ افزایش نرخ دلار عامل رشد قیمت گوشی

  رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی، وضعیت فاز دوم طرح «رجیستری تلفن همراه» را تشریح کرد.

به گزارش مازند اصناف رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی با تشریح وضعیت فاز دوم طرح «رجیستری تلفن همراه» به خبرنگار «پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران» گفت: فاز دوم این طرح که از روز سه شنبه ۱۴ آذرماه جاری آغاز شده است، تاکنون با مشکلی رو به رو نشده و مردم نیز طبق مراتبی که به آنها توصیه شده، اقدام به خرید تلفن همراه کرده اند.

مهدی محبی در خصوص تفاوت قیمت محصولات برند «اپل» نسبت به پیش از اجرای طرح «رجیستری تلفن همراه» گفت: هم اکنون محصولات این برند با افزایش قیمت همراه شده اند، اما این موضوع به دلیل افزایش قیمت حدود ۵ درصدی نرخ دلار در بازار است.

اگر قرار باشد قیمت ارز کاهش یابد، قیمت گوشی ها نیز با افت قیمت همراه خواهند بود؛ البته فعلا دولت در این رابطه تصمیمی نگرفته است. به نقل از گمرک جمهوری اسلامی ایران، مجموع واردات گوشی های تلفن همراه آیفون X در سال جاری صرفا ۲ هزار و ۹۶ دستگاه است که در آبان ماه وارد کشور شده و همچنان ادامه دارد.

گفتنی است، خریداران حتما پس از خرید دستگاه، باید فاکتور رسمی با مهر فروشگاه که شماره شناسه ۱۵ رقمی (IMEI) دستگاه بر روی آن درج شده را از فروشنده دریافت کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد غیرقانونی بودن گوشی یا تجهیز، فروشنده باید پاسخگو باشد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا