اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33292 مورخ:[1396-09-19 13:32:01]
تشکیل 7 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی فریدونکنار / برگزاری کلاس توجیهی قاچاق ویژه بازاریان این شهرستان
اختصاصی/در آذرماه سال‌جاری صورت گرفت؛

تشکیل 7 پرونده تخلف برای واحدهای صنفی فریدونکنار / برگزاری کلاس توجیهی قاچاق ویژه بازاریان این شهرستان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فریدون‌کنار گفت: طی آذرماه سال‌جاری برای تعداد 7 واحد صنفی متخلف در این شهرستان، پرونده تشکیل شد.

اسماعیل اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ از تشکیل 7 پرونده طی آذرماه سال‌جاری برای واحدهای صنفی متخلف فریدونکنار خبر داد.


وی با اعلام این مطلب افزود: تشکیل این پرونده‌ها در راستای نظارت مستمر بر بازار صورت گرفته که پرونده‌های متشکله جهت صدور رأی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فریدونکنار در ادامه به برگزاری جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این شهرستان اشاره و اظهار کرد: در آذرماه سال‌جاری مشکلات و مسائل دو واحد تولیدی این شهرستان بررسی شد.

 

اسماعیلی خاطرنشان کرد: برگزاری تور صنعتی با حضور نماینده مجلس، فرماندار، اعضای کارگروه ستاد تسهیل، کارشناسان ادارات و اصحاب رسانه از دیگر فعالیت‌های این اداره در ماه جاری بوده است.

 

رئیس اداره صمت فریدونکنار در پایان اذعان کرد: در ماه‌جاری، کلاس‌های آموزشی و توجیهی قاچاق کالا برای اعضای اتحادیه‌های صنفی خواربار، لبنیات، تعویض روغن و آپاراتی و فروشندگان صنف لوازم‌یدکی برگزار شد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا