اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33227 مورخ:[1396-09-14 14:45:01]
تجمع سپرده‌گذاران موسسه افضل توس مقابل استانداری مازندران

تجمع سپرده‌گذاران موسسه افضل توس مقابل استانداری مازندران

جمعی از سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری افضل توس در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت سپرده‌های خود و عدم پرداخت اصل سود سپرده از سوی این موسسه در مقابل ساختمان استانداری مازندران تجمع کردند.

به گزارش مازند اصناف؛ از صبح امروز جمعی از سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری افضل توس در اعتراض به نامشخص بودن وضعیت سپرده‌های خود و عدم پرداخت سود سپرده از سوی این موسسه در مقابل ساختمان استانداری مازندران تجمع کردند.

سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری افضل توس در این تجمع خواستار رسیدگی به وضعیت سپرده‌ها و اصل سود آنها شدند که هیچ مسؤولی از استانداری مازندران پاسخگوی اعتراضات آنها نبود.

یکی از سپرده‌گذاران موسسه مالی و اعتباری افضل توس در حاشیه این تجمع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان اینکه از صبح امروز مقابل استانداری مازندران تجمع کردیم تا به مشکلات ما رسیدگی شود اما هیچ‌کس از مسؤولان استانداری پاسخگو نبود، گفت: نگهبان استانداری مازندران حتی به یک نفر از ما اجازه ورود به داخل استانداری را نداده است.

وی اظهار کرد: اگر این موسسه قادر به فعالیت نبود چرا بانک مرکزی و مسؤولان به آن مجوز رسمی دادند و حتی این موسسه در مراکز اصلی شهر شعبه داشته است.

این سپرده‌گذار موسسه مالی و اعتباری افضل توس گفت: کدام قانون گفته است پول خود را در اختیار بانک یا موسسه دارای مجوز قرار دهیم اما نتوانیم سود و پول خود را دریافت کنیم.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا