اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33219 مورخ:[1396-09-14 11:51:01]
انجام تمامی معاملات و مناقصات شرکت شهرک‌های صنعتی از طریق سامانه الکترونیکی ستاد
اختصاصی/مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتي مازندران خبر داد

انجام تمامی معاملات و مناقصات شرکت شهرک‌های صنعتی از طریق سامانه الکترونیکی ستاد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: تمام اطلاعات مربوط به مناقصات و مزایده‌ها در مجموعه سامانه ستاد بارگذاری شده و همه پیمانکاران، مشاوران و تأمین‌کنندگان کالا و خدمات می‌توانند از طریق این سامانه به‌صورت شفاف، الکترونیکی و به‌دوراز بوروکراسی اداری، در معاملات دستگاه‌های دولتی شرکت کنند.

 

سید مصطفی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به ابلاغ سامانه تدارکات الکترونیکی دولت( ستاد )، تمام معاملات و مناقصات شرکت شهرک‌های صنعتی از طریق این سامانه برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به لزوم ایجاد بستر سالم و به‌دوراز رانت‌های اطلاعاتی و تبلیغی در انتخاب پیمانکاران و مشاوران و تأمین‌کنندگان کالا و خدمات در معاملات دولتی، این سامانه طراحی‌شده است.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار کرد: تمام اطلاعات مربوط به مناقصات و مزایده‌ها در مجموعه سامانه ستاد بارگذاری شده و همه پیمانکاران، مشاوران و تأمین‌کنندگان کالا و خدمات می‌توانند از طریق این سامانه به‌صورت شفاف، الکترونیکی و به‌دوراز بوروکراسی اداری، در معاملات دستگاه‌های دولتی شرکت کنند.

موسوی اضافه کرد: این سامانه کاربر را قادر می‌سازد تا کلیه مراحل از ثبت درخواست شرکت در معاملات را به‌صورت غیرمتمرکز و از طریق سیستم یکپارچه انجام دهد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در پایان اذعان کرد: ایجاد سامانه ستاد، موجب گسترش امنیت در معاملات با استفاده از فناوری روز دنیا شامل گواهی امضاء الکترونیک خواهد شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا