اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33217 مورخ:[1396-09-13 21:29:01]
اطلاعیه فراخوان ثبت‌نام هفتمین دوره آزمون‌های ادواری نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
اختصاصی/طی آذرماه سال‌جاری انجام ‌می‌شود؛

اطلاعیه فراخوان ثبت‌نام هفتمین دوره آزمون‌های ادواری نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

هفتمین دوره آزمون‌های ادواری در رشته کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، آذرماه سال‌جاری به‌صورت الکترونیک از طریق سامانه خدمات الکترونیک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ هفتمین دوره آزمون‌های ادواری در رشته کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست، آذرماه سال‌جاری به‌صورت الکترونیک از طریق سامانه خدمات الکترونیک سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، سازمان جهاد کشاورزی مازندران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: معاونت آموزشی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در راستای اجرای ماده 14 آیین‌نامه بازآموزی و نوآموزی مستمر اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، آزمون ادواری دوره هفتم را از 25 آذرماه تا 25 اسفندماه سال‌جاری به مدت سه ماه و به‌صورت الکترونیک در گرایش‌های علوم زراعي، باغباني، مرتع و آبخيزداري، گياه پزشكي، اقتصاد كشاورزي، آبياري و زهكشي، علوم دامي، ماشین‌های كشاورزي و مكانيزاسيون، علوم و صنايع غذایي، جنگلداري، شيلات، محيط زيست، فضاي سبز، خاكشناسي، ترويــج و آموزش کشاورزی، علــوم و صنــايع چوب و كاغذ و مدیریت و آبادانی روستاها برگزار می‌کند.

 در ادامه‌ی این اطلاعیه آمده است:

متقاضیان آزمون‌های یاد شده باید در مهلت تعیین شده از طریق سامانه خدمات الکترونیکی سازمان به آدرس http://www.iaeo.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور و دریافت سؤالات و ثبت پاسخ‌ها در سامانه یاد شده، اقدام کنند.

 

بدیهی است پس از اتمام مهلت ثبت‌نام و بررسی پاسخ‌های ثبت شده، اسامی پذیرفته‌شدگان به سازمان نظام مهندسی استان مازندران، برای صدور گواهی مربوطه اعلام خواهد شد.

 

گفتنی‌است حد نصاب نمره قبولی در این آزمون 60 از 100 است.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا