اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33216 مورخ:[1396-09-13 21:17:01]
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گشایش یافت

در نخستین روز گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور رییس، قائم مقام، معاونین، مدیران و دانشجویان افتتاح شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از دانشگاه چه خبر، در نخستین روز گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با حضور رییس، قائم مقام، معاونین، مدیران و دانشجویان افتتاح شد.


این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردها و طرح‌های پژوهشی دانشجویان و اساتید آغاز به كار كرده است و بهترین ظرفیت برای ارائه گزارش عملكرد پژوهشی دانشگاه محسوب می‌شود.


نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری هرساله همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود و ساعت كاری این نمایشگاه ۹ صبح تا ۱۵:۳۰ عصر است.


گفتنی است در این نمایشگاه بیش از ۱۶ غرفه متشكل از دانشكده‌های مهندسی مكانیك، مهندسی برق و كامپیوتر، علوم پایه، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، دانشكده مهندسی مواد و صنایع، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، مركز رشد فناوری، مركز پژوهشی انرژی های نو، مركز پژوهشی شكل دهی مواد، گروه پژوهشی پست های فشار قوی، گروه پژوهشی سیستم های هوشمند، شركت مخابرات منطقه مازندران، شركت ریخته گری فولاد طبرستان و انتشارات علوم رایانه و ... حضور دارند.» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا