اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33175 مورخ:[1396-09-13 01:37:01]
دیدار هیئت اقتصادی روسیه با مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران
اختصاصی/ به‌منظور بررسی امکانات و زیرساخت‌های موجود در بندر نوشهر صورت گرفت؛

دیدار هیئت اقتصادی روسیه با مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران

هیئت اقتصادی کشور روسیه به‌منظور بررسی امکانات و زیرساخت‌های موجود در بندر نوشهر با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد .

به گزارش خبرنگار مازند اصناف هیئت اقتصادی کشور روسیه به‌منظور بررسی امکانات و زیرساخت‌های موجود در بندر نوشهر با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد .

 بر اساس این گزارش، محمدتقی انزان‌پور در این دیدار که روز یکشنبه ۱۲ آذرماه صورت گرفت؛ با تشریح امکانات و زیرساخت‌های موجود در بندر نوشهر، از گسترش همکاری‌های اقتصادی بین دو طرف استقبال کرد .

   مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران با اشاره به سابقه ۸۰ ساله بندر نوشهر در امر تجارت جهانی، اظهار کرد: آمادگی داریم تسهیلات مورد نیاز طرف روسی برای انجام مبادلات تجاری و اقتصادی از طریق بندر نوشهر را فراهم آوریم.

 

  در ادامه‌ی این دیدار الکسین  با ابراز خرسندی از وجود زیرساخت‌های موجود در بندر نوشهر، خواستار گسترش همکاری‌ها و انجام مبادلات تجاری بین بندر نوشهر و طرف روسی شد .

 

سرپرست هیئت روسی در پایان با تشریح فعالیت‌های هیئت تجاری روسی، اذعان کرد: عمده فعالیت ما درزمینهٔ تولید و عرضه مصالح ساختمانی و ساخت سازه‌های چوبی است و علاقه‌مند هستیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بندر نوشهر درزمینهٔ صادرات مصالح ساختمانی از کشور روسیه به ایران همکاری کنیم.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا