اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33173 مورخ:[1396-09-13 00:57:01]
کشف 1789 مورد تخلف صنفی طی سال‌جاری در مازندران / گران‌فروشی و تقلب در صدر تخلفات
اختصاصی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

کشف 1789 مورد تخلف صنفی طی سال‌جاری در مازندران / گران‌فروشی و تقلب در صدر تخلفات

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تاکنون یک‌هزار و 789  مورد تخلف صنفی در استان کشف شده است؛ گفت: بیشترین تخلفات صنفی را گران‌فروشی، کم‌فروشی‌‌وتقلب و عدم درج قیمت شامل می‌شود.

محمد محمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: طی هشت ماهه نخست سال‌جاری، تعداد 3 هزار و 958 مورد گزارش به ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام شد.

 

وی با اعلام این مطلب افزود: از این تعداد گزارش، یک‌هزار و 978  مورد به‌صورت تلفنی، 789 مورد به‌صورت حضوری و یک‌هزار و 191  مورد نیز به‌صورت کتبی بوده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه تاکنون 85 درصد گزارشات مورد بررسی قرار گرفته است؛ از کشف یک‌هزار و 789  مورد تخلف صنفی در استان خبر داد.

 

محمدپور بیشترین تخلفات صنفی را گران‌فروشی، کم‌فروشی‌‌وتقلب و عدم درج قیمت عنوان و تصریح کرد: بیشترین کالا و خدمات مورد تخلف متوجه انواع نان، خواروبار، پوشاک، غذاهای رستورانی و قهوه‌خانه‌ای، میوه و سبزی و تعمیر خودرو بوده است.

 

رئیس سازمان صمت مازندران در پایان اذعان کرد:  شهروندان استان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی مراتب را به تلفن 124 اعلام کنند.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا