اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33169 مورخ:[1396-09-12 16:31:01]
 ایجاد منطقه آزاد تجاری به مصلحت مازندران است/ تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید عزادار می‌شوند!
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

ایجاد منطقه آزاد تجاری به مصلحت مازندران است/ تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید عزادار می‌شوند!

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ایجاد منطقه آزاد تجاری را به مصلحت مازندران دانست و گفت: تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید همه عزادار می‌شوند که محصولات خود را چگونه به فروش برسانند.

به گزارش مازند اصناف علی‌اصغر یوسف‌نژاد بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بالاخره شخصی به عنوان استاندار معرفی شد و طبیعی است که نقاط قوت زیادی داشته باشد، اظهار کرد: همه باید به وی کمک کنیم و اتحاد و انسجام همه احزاب و گروه‌های سیاسی، گروه‌های تخصصی شناسنامه‌دار، ادارات و مطبوعات را طلب می‌کند و می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

وی افزود: ما به اندازه کافی آمار بحث‌های حاشیه‌ای را پرداخت کردیم و الان عقل این را حکم می‌کند که در کنار هم و به‌خاطر استان کار کنیم و همه استان باید مدنظر مسؤولان باشد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در یک شهری ظرفیتی وجود دارد باید کمک کرد آن ظرفیت پیشرفت کند کما اینکه می‌بینیم بعضی از فعالیت‌ها مثل آموزشی، گردشگری، معدن و صنعتگری در بعضی از مناطق نسبت به مناطق دیگر ظرفیت بیشتری دارند و باید به آن توجه بیشتری داشت.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه استان مازندران هنوز به حقوق مسلم خود نرسید و نتوانست از ظرفیت‌هایش استفاده کند، اظهار کرد: الان باید کمک کنیم تا مشکلات با تعامل حل شود.

وی ادامه داد: بیکاری،  اشتغال و تولید از عمده مشکلات ما است و استفاده از بازارهای آسیای میانه می‌تواند برای فروش محصولات کشاورزی  دگرگونی اقتصادی را در جامعه ما بوجود آورد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تولیدکنندگان مازندرانی در فصل تولید همه عزادار می‌شوند که محصولات خود را چگونه به فروش برسانند و باید بدانیم که مسائل اقتصادی و تجاری فرمول دارد و سیاسی نیست و زبان خاص خودش را دارد.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه پاره‌ای از مشکلات کشوری است و قابل انکار نیست ، اظهار کرد: در داخل استان می‌توان با تدبیر و خدمت‌گزاری مشکلات را حل کرد و اگر دستگاه‌ها همکاری نکنند کاری انجام نمی‌شود و همه باید در کنار هم باشند چرا که هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی برای انجام کارها از مهمترین خواسته‌های استاندار مازندران است.

وی به ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران اشاره کرد و گفت: این طرح باید 30 سال قبل اجرا می‌شد و هیچ کجا در کشور زیرساخت‌های بنادرش مثل مازندران نیست.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه امکانات را  در استان داریم ولی به دلیل بعضی مسائل این مهم انجام نشد و  ایجاد این منطقه تجاری به مصلحت استان است و درآمد صادرات در مازندران چندین برابر خواهد شد.

یوسف‌نژاد با بیان اینکه باید واقع‌بینانه و منصفانه به این کار نگاه کنیم و رسالت خود را به اثبات برسانیم و منطقه‌ای نگاه نکنیم، گفت: منطقه آزاد دروازه ورود سرمایه است و خیلی از مسائل اشتغال‌زایی را به‌صورت غیرمستقیم حل می‌کند.

 

مرجع: فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا