اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33150 مورخ:[1396-09-12 01:01:01]
فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود/ درخواست نمایندگان از استاندار برای جابه‌جایی مدیران
سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:

فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود/ درخواست نمایندگان از استاندار برای جابه‌جایی مدیران

 سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: مقوله شایسته‌سالاری در انتصابات مدیران را در جلسه با استاندار مازندران مطرح کرده و به استاندار توصیه کردیم تا تغییرات مدیران استانی را سریعا صورت دهد چراکه معتقدیم فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود.

به گزارش مازند اصناف ولی‌الله نانواکناری در نشستی خبری به مناسبت روز مجلس با اشاره به اینکه همدلی بین نمایندگان مازندران در موضوعات توسعه‌ای زبانزد است، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم برای رفع عقب ماندگی مازندران تلاش کنیم.

وی افزود: مقوله شایسته‌سالاری در انتصابات مدیران را در جلسه با استاندار مازندران مطرح کرده و به استاندار توصیه کردیم تا تغییرات مدیران استانی را سریعا صورت دهد چراکه معتقدیم فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه نگاه دولت بر جابه‌جایی استانداران از افراد غیربومی بوده است، تصریح کرد: در مجمع نمایندگان مازندران دنبال گزینه بومی بودیم اما به واسطه اینکه اسلامی از نیروهای موفق بوده، امیدواریم بتواند استاندار موفقی برای مازندران باشد.

نانواکناری با اعلام اینکه ضعف مدیریت در سطح استان مطرح است، گفت: این موضوع توسط مجمع در حال پیگیری است.

وی با اشاره اینکه از وزیر کشور سؤال می‌کنم که چرا نسبت به محیط زیست استان توجه نداشت، بیان کرد: همه نمایندگان مازندران پای این نامه را امضا کردند.

نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان مازندران باید جلوی توزیع برنج خارجی را در سطح استان و کشور بگیرد، خاطرنشان کرد: حمایت از تولیدات داخلی باید از موضوعات جدی استاندار مازندران باشد که توجه شود.

این نماینده مجلس در پایان با بیان اینکه امیدواریم با ایجاد تنظیم بازار بتوانیم برنج کشاورزان را بفروشیم، گفت: مازندران در حوزه تولید مرکبات نیز جایگاه مطلوبی دارد.

 

بلاغ//*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا