اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33149 مورخ:[1396-09-12 00:59:01]
گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد
نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس:

گزارش 100 روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعداد و ارقام اعلام شده در گزارش ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم٬ آن‌ چیزی نیست که در کشور وجود دارد.

به گزارش مازند اصناف عبدالله رضیان عصر امروز در جمع خبرنگاران به ارائه عملکرد 100 روزه روحانی٬ رئیس‌جمهور دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: گزارش ارائه شده و آمارها بیشتر امیدوارکننده بود و فضای کشور این چنین نیست.

وی افزود: گزارش 100 روزه ریاست جمهوری را به‌صورت کامل و کارشناسانه گوش کردم و نگاه مجلس این بود که اعداد و ارقام اعلام شده آن چیزی نیست که در جامعه می‌بینیم و وجود دارد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که در جامعه و در حوزه‌های مختلف چالش‌هایی وجود دارد و دولت باید فضای کلان کشور را ساماندهی کند.

این مسؤول با بیان اینکه دو اشکال مهم و اساسی در اقتصاد کشور داریم٬ اظهار کرد: ۱۲ چالش مهم در کشور داریم که ما را تهدید می‌کند که یکی از آنها مبحث منبع درآمدی دولت است.

رضیان در پایان گفت: در سال ۱۳۹۴ بالاترین کسری بودجه را در کشور داشتیم که ۵۴ درصد بود و این کسری در سال گذشته به ۴۲ درصد رسید و امسال تاکنون ۳۰ درصد کسری بودجه داریم.

فارس//*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا