اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33146 مورخ:[1396-09-11 23:31:01]
بازدید شرکت کشتی‌سازی کره‌ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد
اختصاصی/مازنداصناف گزارش می دهد

بازدید شرکت کشتی‌سازی کره‌ای از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

یک شرکت سرمایه‌گذار از کره جنوبی که در صنعت کشتی‌سازی فعالیت دارد به همراه مسئولان استانی مازندران از بندر امیرآباد بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ یک شرکت سرمایه‌گذار از کره جنوبی که در صنعت کشتی‌سازی فعالیت دارد به همراه مسئولان استانی مازندران از بندر امیرآباد بازدید کردند.

 

بر اساس این گزارش، حبیب‌الله طالبی در این دیدار به ظرفیت و امکانات موجود برای سرمایه‌گذاران در این بندر اشاره و اظهار کرد: تمام زیرساخت‌های اولیه و لازم برای سرمایه‌گذاری در بندر امیرآباد مهیا می‌باشد.

 

وی با اشاره به مزایای قانونی مناطق ویژه اقتصادی، یک‌هزار و 60 هکتار اراضی پس‌کرانه، تخفیف‌های مالیاتی و معافیت بر ارزش افزوده را از مؤلفه‌هایی دانست که سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری در این بندر ترغیب خواهد کرد.

 

معاون دریایی و بندری منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با بیان اینکه حجم سرمایه‌گذاری‌های خارجی انجام شده در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در حال افزایش است؛ بر آمادگی کامل این بندر در پذیرش بخش خصوصی داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف تأکید کرد.

 

در ادامه این دیدار، نمایندگان شرکت کره‌ای با بیان اینکه بندر امیرآباد از پیشرفت و توسعه روزافزونی برخوردار است، بر بهره‌گیری از امکانات موجود، جهت سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد اشاره کردند.

 

گفتنی است در پایان این دیدار، نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذار کره‌ای از منطقه عملیاتی و اراضی پشتیبانی بندر امیرآباد نیز بازدید کردند.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا