اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33136 مورخ:[1396-09-11 21:58:01]
ساخت اتاق بازرگانی در آمل انگیزه فعالان اقتصادی را بالا می‌برد
رئیس اتاق بازرگانی ایران:

ساخت اتاق بازرگانی در آمل انگیزه فعالان اقتصادی را بالا می‌برد

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: امیداریم با تکمیل پروژه ساخت اتاق بازرگانی آمل، انگیزه خدمات به فعالان اقتصادی باشد و تولیدات مناسبی را برای شهر و کشور فراهم آورد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از سفیر هراز، با حضور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نماینده مردم آمل در مجلس، رئیس اتاق بازرگانی مازندران و فرماندار ویژه آمل کلنگ احداث ساختمان اتاق بازرگانی آمل واقع در بلوار منفرد بر زمین خورد.

در این مراسم غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی ایران با بیان اینکه در شرایط فعلی نگاه‌ها باید با زمان عادی جامعه متفاوت باشد، تاکید کرد: نگاه در مسائل اقتصادی در شرایط کنونی جامعه باید فوق‌العاده باشد.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های نماینده مردم آمل در جهت حمایت صنعت‌گران، گفت: نماینده مردم آمل علاوه‌بر مجلس، یک نقش ملی را در کشور دارند.

شافعی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی در کل مسائل کشور پافشاری دارد، افزود: اتاق بازرگانی در نظر دارد تا در مسائل کل کشور نقش داشته و در این راه وزارت کشور با اتاق بازگانی همراه است.

وی با بیان نقش مهم اقتصاد مقاومتی در بازرگانی، خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا با استفاده از اهرم اقتصاد مقاومتی پیش برویم.

رئیس اتاق بازرگانی ایران احداث اتاق بازرگانی در آمل را مبدا یک حرکت خوب برای استان مازندران و آمل عنوان و مطرح کرد: امیداریم با تکمیل این مهم، انگیزه خدمات به فعالان اقتصادی باشد و تولیدات مناسبی را برای شهر و کشور فراهم آورد.

در ادامه این برنامه نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای ساخت این ساختمان با توجه به اجرای قانون، جلسه‌ای در اتاق بازرگانی برگزار شد، خاطرنشان کرد: در قانون آمده است که در هر شهری که دارای 50 کارت بازرگانی باشد یک اتاق بازرگانی احداث شود.

وی استان مازندران را یک کلان‌شهر دانست و گفت: نباید بین شهرهای این استان فرق گذاشته شود چرا که فاصله بین شهرها بسیار کم است.

یوسفیان‌ملا افزود: اگر هر پروژه در حال ساخت و یا به اتمام رسید برای استفاده کل هم استانی‌ها به اتمام می‌رسد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه قانون باید در شهرها با تدبیر به اجرا درآید، خاطرنشان کرد: اگر یک رصدی در بین مدیران استانی مازندران داشته باشید شاهد تحول در صنعت مازندران هستید.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا