اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33128 مورخ:[1396-09-10 19:35:01]
سکونتگاه‌های غیرمجاز باید ساماندهی شوند
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی:

سکونتگاه‌های غیرمجاز باید ساماندهی شوند

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت زیرساخت‌های شهری، خواستار ساماندهی سکونتگاه‌های غیرمجاز شد.

به گزارش مازند اصناف حسین نیازآذری در دیدار مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان مازندران به همراه معاونین این اداره با اشاره به وجود یک هزار ۲۶۰ کیلومتر راه شهری و روستایی در شهرستان بابل بر لزوم توجه بیشتر دولت به این شهرستان تاکید کرد.

 وی خاطر نشان کرد: اصلاح نقاط حادثه‌خیز، ایمن‌سازی راه‌های مواصلاتی، تسریع در تعریض شبکه راه‌های شهرستان و تکمیل کنارگذر جنوبی و ساخت پل‌های ورودی به کنارگذر از جمله مهمترین  مطالبات مردم شریف بابل است و با توجه به اتمام سال مورد تاکید است.

دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تذکر اینکه بخش شهرسازی وزارت راه و شهرسازی کمتر مورد توجه قرار گرفته، از جمله مهمترین وجوه زیرساختی هر منطقه به زیرساخت‌های شهری اشاره کرد و خواستار ساماندهی سکونتگاه‌های غیرمجاز، نظارت دقیق بر ساخت‌وسازهای شهری و اجرای کامل طرح جامع شهری شد.

نماینده بابل با اشاره به حادثه‌خیز بودن کشور، از همه مردم و بخصوص دستگاه‌های دولتی، شهرداری‌ها و نهادهای تخصصی و صنفی درخواست کرد که باید در اجرای استانداردهای فنی و مهندسی مصمم بوده و با همدلی در کاهش خسارت‌های احتمالی مشارکت داشته باشیم.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران تصریح کرد: باید با فرهنگ‌سازی، آموزش، اجرای دقیق قانون و ارتقای کیفت مصالح به سمت استانداردسازی حرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار طرح‌های عمرانی و اجرایی در حوزه راه و شهرسازی حوزه انتخابیه و بررسی روند اعتباری طرح‌های در دست اجرا بررسی گردید.

 

//*


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا