اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33122 مورخ:[1396-09-10 02:47:01]
آمادگی کامل برای صدور کالاهای کشاورزی مازندران به کشورهای هدف
اختصاصی/رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

آمادگی کامل برای صدور کالاهای کشاورزی مازندران به کشورهای هدف

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به تقاضا برای صدور کالاهای کشاورزی به‌ویژه پرتقال، نارنگی، کیوی و سایر محصولات به کشورهای هدف، کارشناسان قرنطینه به‌صورت تمام‌وقت آماده ارائه خدمات به متقاضیان در همه نقاط استان هستند.

به گزارش مازند اصناف دلاور حیدرپور طی گفت‌وگویی با اشاره به صدور گواهی قرنطینه نباتی برای صادرات محصولات کشاورزی، عنوان کرد: با توجه به تقاضا برای صدور کالاهای کشاورزی به‌ویژه پرتقال، نارنگی، کیوی و سایر محصولات به کشورهای هدف، کارشناسان قرنطینه به‌صورت تمام‌وقت آماده ارائه خدمات به متقاضیان در همه نقاط استان مازندران هستند.

 

وی افزود: از کارشناسان دیگر هم برای کمک به کارشناسان قرنطینه و تسریع در مراحل بازدید، بررسی و صدور گواهی قرنطینه استفاده خواهد شد تا خللی در صدور گواهی به وجود نیاید.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تصریح کرد: در صورت مشاهده هرگونه کم‌توجهی نسبت به مسؤولیت واگذار شده، برخورد قانونی خواهد شد.

 

حیدرپور در پایان اذعان کرد: شرایط، ضوابط و مراحل بررسی و بازدید صدور گواهی قرنطینه از طریق مدیریت جهاد کشاورزی تمامی شهرستان‌ها اطلاع‌رسانی شود تا در کمترین زمان ممکن خدمات لازم به متقاضیان ارائه اقدام شود.

 

انتهای پیام//*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا