اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33121 مورخ:[1396-09-10 02:41:01]
 فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران/ دفتر زیارتی ملکه صبا گشت در نور غیرمجاز است
مدیرکل حج و زیارت مازندران هشدار داد

فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران/ دفتر زیارتی ملکه صبا گشت در نور غیرمجاز است

مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی با وجود توصیه‌ها و هشدارهای لازم در مازندران هستیم.

به گزارش مازند اصناف سیدحبیب‌الله ساداتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با وجود توصیه‌ها و هشدارها همچنان شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران هستیم.

وی بیان کرد: در اطلاع‌رسانی همواره در ارتباط با عدم مراجعه به دفاتر غیرمجاز زیارتی هشدارهای لازم داده شده ولی باز هم آزادبرها سعی می‌کنند با هر ترفندی که شده نظر زائران را جلب کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران ادامه داد: دفتر زیارتی ملکه صباگشت با مدیریت سیدمحمد حسینی در چمستان نور غیرمجاز معرفی شده که لازم است افراد از مراجعه به این دفاتر خودداری کنند.

این مسؤول با اشاره به فعالیت 230 زیارتی در مازندران، اضافه کرد: اغلب افراد جذب هزینه پایین‌تر این دفاتر می‌شوند ولی هزینه پایین آزادبرها به‌دلیل نداشتن بیمه و امنیت لازم است.

ساداتی یادآور شد: یکی از نشانه‌های دفاتر غیرمجاز دریافت وجه به‌صورت نقدی است؛ چرا که در دفاتر مجاز زیارتی وجه به‌صورت اینترنتی و ازطریق ثبت‌نام در سامانه حج و زیارت خواهد بود.

وی با تأکید بر حمایت از دادستانی برای برخورد با فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در مازندران، گفت: البته در این زمینه همکاری‌های بسیاری انجام شده که لازم است با شدت بیشتری برخورد شود چرا که تداوم فعالیت این‌گونه دفاتر مخاطرات بسیاری به دنبال خواهد داشت.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا