اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33113 مورخ:[1396-09-09 02:00:01]
 استقبال از سرمایه گذاران کره ای برای نوسازی واحدهای تولیدی
معاون استاندار مازندران عنوان کرد:

استقبال از سرمایه گذاران کره ای برای نوسازی واحدهای تولیدی


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: برای نوسازی واحدهای تولیدی از سرمایه گذاران کره جنوبی و سرمایه گذاری مشترک استقبال می کنیم.

به گزارش مازند اصناف حسن خیریان پور شامگاه چهارشنبه در بازدید سفیر کره جنوبی در تهران از واحدهای تولید و صنعتی آمل ضمن تشکر از میزبانی واحدهای آمل گفت: امیدواریم سفر دوروزه سفیر کره جنوبی در تهران از مازندران حائز اهمیت‌های بالایی باشد.

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران با اشاره به اینکه هدف این سفر شناسایی فرصت و توانمندی‌های استان مازندران است، ادامه داد: سفیر کره جنوبی به دعوت استاندار مازندران و اتاق بازرگانی مازندران به این استان سفر کردند و استان مازندران درزمینهٔ گردشگری، خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، صادرات محصولات کشاورزی، شیلات و آبزیان، مرغ به کشور کره جنوبی اعلام آمادگی می‌کند.

وی بابیان اینکه برای بازسازی و نوسازی واحدها از سرمایه‌گذاران کره دعوت می‌کنیم تا به‌صورت مشترک با سرمایه‌گذاران این استان اقدام به همکاری کنند، ادامه داد: برای سرمایه‌گذاری در کشور کره جنوبی آمادگی خود را اعلام می‌کنیم.

خیریان پور با اشاره به اینکه مازندران به لحاظ تنوع سرمایه‌های بزرگی مانند دریا، جنگل دارد: افزود: این استان از بندر فعال و ۳ فرودگاه بهره‌منداست و امیدواریم این سفر فصل جدید گردشگری و اقتصادی در مازندران باشد.

وی ادامه داد: امیدواریم زمینه‌های لازم محیا شود تا سرمایه‌گذاران کره جنوبی فرصت حضور جهت سرمایه‌گذاری در این استان را داشته باشند


مهر//*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا