اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33046 مورخ:[1396-09-02 13:22:01]
تشکیل بیش از 18 میلیارد ریال پرونده تخلفات صنفی در مازندران
اختصاصی/در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا صورت گرفت؛

تشکیل بیش از 18 میلیارد ریال پرونده تخلفات صنفی در مازندران

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا برای واحدهای متخلف، پرونده بیش از 18 میلیارد ریالی تنظیم شده است.

محمد محمدپور عمران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از تنظیم پرونده بیش از 18 میلیارد ریالی واحدهای صنفی متخلف در مازندران خبر داد.

وی افزود: در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا برای واحدهای متخلف، پرونده بیش از 18 میلیارد ریالی تنظیم شده است.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، اظهار کرد: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا طی 7 ماهه گذشته، 5 هزار و 540  واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش استان، مورد بازرسی قرار گرفت که منجر به شناسایی 494 واحد متخلف شده است.

 محمدپور ارزش پرونده‌های تنظیمی را 18 میلیارد و 196 میلیون و 350 هزار و 700  ریال اعلام و تصریح کرد: عمده کالاهای مکشوفه، شامل لوازم خانگی، لوازم‌آرایشی و بهداشتی، سیگار، خواربار، برنج و ... بوده است.

 رئیس سازمان صمت مازندران خاطرنشان کرد: در طی همین مدت، 9 هزار و 62 مورد بازرسی از واحدهای خبازی سراسر استان و به‌دفعات متعدد صورت گرفت که 860 واحد متخلف شناسایی شد.

محمدپور در پایان اذعان کرد: پرونده تنظیمی برای این واحدها به ارزش یک‌میلیارد و 75 میلیون و 752 هزار و 430 ریال تشکیل و برای صدور رأی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.


انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا