اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 33020 مورخ:[1396-08-30 01:01:01]
خرید تضمینی 2700 تن دانه روغنی سویا در مازندران
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور مطرح کرد

خرید تضمینی 2700 تن دانه روغنی سویا در مازندران

 مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: از سی‌ام مهرماه، زمان آغاز خرید تضمینی دانه روغنی سویا در مازندران تاکنون، میزان دو هزار و 728  تن سویا از کشاورزان این استان خریداری شد.

سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: از سی‌ام مهرماه، زمان آغاز خرید تضمینی دانه روغنی سویا در مازندران تاکنون، میزان دو هزار و 728  تن سویا از کشاورزان این استان خریداری شد.

وی با بیان این مطلب افزود: هر کیلو دانه روغنی سویا با دو درصد ناخالصی و 12 درصد رطوبت، مبلغ 24 هزار و 694 ریال خریداری خواهد شد که با پیگیری‌های به عمل آمده، 451 میلیون و 843 هزار ریال از مطالبات کشاورزان توسط بانک عامل پرداخت شده است.

 مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور ضمن اشاره به مراکز خرید تضمینی سویا در مازندران، اظهار کرد: کارخانه آرد پاک سابان گلوگاه، شرکت بهپاک بهشهر، سیلوی شهید میرزاپور نکا، کارخانه آرد سورک، کارخانه آرد دستاس ساری، کارخانه آرد نمونه جویبار، انبار دانه‌های روغنی سیمرغ، انبار دانه‌های روغنی بابلسر و آمل جاده چمستان انبار دانه‌های روغنی، 9 مرکزی هستند که توسط شرکت غله برای خرید دانه‌های روغنی سویا تجهیز و راه‌اندازی شدند.

  جعفری در پایان اذعان کرد: یک مرکز خرید سیار نیز برای شهرستان‌های قائم‌شهر و سوادکوه در نظر گرفته شده تا سویاکاران این مناطق نیز بتوانند به‌راحتی محصول خود را تحویل دهند.

 

انتهای پیام//*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا