اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32999 مورخ:[1396-08-28 01:57:01]
آغاز به‌کار انجمن صنفی معلمان مدارس غیردولتی مازندران

آغاز به‌کار انجمن صنفی معلمان مدارس غیردولتی مازندران

رئیس صنف معلمان مدارس غیردولتی مازندران از آغاز به‌کار و عضوگیری انجمن صنفی کارگری معلمان، مربیان و شاغلان مدارس غیردولتی برای اولین بار در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از بلاغ، فاطمه احمدیان همت‌آبادی طی گفت‌وگویی از آغاز به‌کار و عضوگیری انجمن صنفی کارگری معلمان، مربیان و شاغلان مدارس غیردولتی برای اولین بار در مازندران خبر داد.

 

وی با بیان اینکه در استان مازندران معلمان بسیاری در مقاطع مختلف تحصیلی به عنوان نیروی آزاد و غیررسمی آموزش و پرورش مشغول به تدریس هستند، افزود: این انجمن صنفی با حمایت مدیرکل آموزش و پرورش استان و ریاست اداره تشکلات کارگری و کارفرمایی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران سعی در ساماندهی وضعیت شغلی معلمان مدارس غیردولتی دارد.
 

رئیس صنف معلمان مدارس غیردولتی مازندران تصریح کرد: بسیاری از  معلمان غیررسمی سابقه چندین ساله تدریس در مدارس را دارند اما متاسفانه از مزایایی که برای معلمان رسمی در نظر گرفته شده است، برخوردار نیستند.

احمدیان همت‌آبادی خاطرنشان کرد: صدور کارت پرسنلی، برخورداری از حقوق و بیمه 12ماهه براساس قانون کار و مزایایی چون عیدی، پاداش، حق اولاد، برخورداری از امنیت شغلی برای اعضای صنف، الزام بکارگیری نیروی کار در مدارس غیردولتی با معرفی‌نامه صنف، از مهم‌ترین اهداف این انجمن صنفی است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه این انجمن صنفی زیر نظر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران تشکیل شده است، گفت: به زودی و با توجه مسئولان مربوطه، عضوگیری از معلمان مدارس غیردولتی در سراسر استان آغاز خواهد شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا