اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32992 مورخ:[1396-08-27 01:37:01]
 آغاز ثبت نام برای دریافت وام زلزله‌زدگان از فردا

آغاز ثبت نام برای دریافت وام زلزله‌زدگان از فردا

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی گفت: پرداخت تسهیلات 5 تا 10 میلیون تومانی به زلزله زدگان از فردا (شنبه، 27 آبان ماه) آغاز می شود.

به گزارش مازند اصناف از ایلنا، محمدرضا حسین زاده  درباره جزییات بیشتر این خبر گفت: وام‌های 5 تا 10 میلیون تومانی و همینطور انواع مختلفی از تسهیلات قرض الحسنه را برای زلزله زدگان مناطق غرب کشور در نظر گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه همکاران شبکه بانکی به طور کامل در شعب مختلف بانک‌ها در مناطق زلزله زده حاضر خواهند بود، اعلام کرد: افراد می توانند از فردا( شنبه، 27 آبان ماه) برای تشکیل پرونده دریافت تسهیلات به بانک های مختلف مراجعه کنند.

این مقام مسئول با ابراز همدردی با زلزله زدگان تاکید کرد: این هموطنان هیچگونه نگرانی از بابت تعمیرات خانه های خود که بر اثر زلزله اخیر آسیب دیده‌اند، نداشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی تاکید کرد: این افراد می‌توانند با کمترین مدارک لازم، برای دریافت تسهیلات به بانک ها مراجعه کنند.

وی در خاتمه گفت: جدا از تسهیلات در نظر گرفته شده برای کمک به زلزله زدگان، به نمایندگی از بانک‌های دولتی وضعیت مسکن در این مناطق را مورد بررسی قرار داده و برای بازسازی هرچه سریعتر آنها تسهیلاتی را در نظر خواهد گرفت که جزییات آنها متعاقبا اعلام خواهد شد.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا