اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32960 مورخ:[1396-08-26 19:44:01]
کمک صنف میوه و تره‌بار ساری به زلزله‌زدگان کرمانشاه + تصاویر
اختصاصی/رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران خبر داد

کمک صنف میوه و تره‌بار ساری به زلزله‌زدگان کرمانشاه + تصاویر

 رئیس اتحادیه صنف میوه و تره‌بار ساری از جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی اعضای تحت پوشش این اتحادیه، برای زلزله‌زدگان کرمانشاه و ارسال به مناطق آسیب دیده خبر داد.

امیرحسین فخرآوران در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف با بیان اینکه وقوع زلزله در غرب کشور همه ما را اندوهگین کرد، اظهار کرد: صنف میوه و تره‌بار ساری همگام با همه مردم، برای رفع آلام این مصیبت مشارکت و در اولین لحظات وقوع زلزله با دغدغه کمک به آسیب دیدگان، در صدد اطلاع‌رسانی و جمع‌آوری کمک‌های نقدث و غیر نقدی کرد.

وی افزود: با همکاری و مشارکت همکاران ما در میدان میوه و تره‌بار و همچنین بازار و خرده فروشی‌های سطح شهر، اقلام مورد نیاز و همچنین وجوه نقدی در محل میدان مرکزی میوه و تره‌بار ساری جمع‌آوری و به مناطق آسیب دیده ارسال شد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار ساری در پایان اذعان کرد: محموله ارسالی شامل 5 تن اقلام اولیه مورد نیاز شامل: خرما، پوشاک، مربا،بیسکویت، پودر رختشویی، مایع ظرفشویی، انواع کنسرو و... به ارزش 250 میلیون ریال و همچنین 12 تن انواع میوه شامل: نارنگی، پرتقال، سیب زمینی و... می‌باشد.

 

 

 انتهای پیام/

 

 

 

 

 


 

 

 

وی با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی توسط این صنف گفت: در چند روز گذشته کمک‌هایی از طرف همکاران ما در مناطق تهران و بازار جمع‌آوری شده که قسمتی از آن ارسال شده و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد و امیدواریم این حرکت با برنامه‌ریزی دقیق به دست مصیبت‌زدگان برسد و حداقل دردی کوچکی از آلام آنان را برطرف کند.

» برچسب ها : , کمک , صنف , میوه , تره‌بار , ساری , زلزله‌زدگان , کرمانشاه , تصاویر , کمک , صنف , میوه , تره‌بار , ساری , زلزله‌زدگان , کرمانشاه , تصاویرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا