اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32946 مورخ:[1396-08-25 01:33:01]
برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن‌بازار مازندران در هفته پژوهش و فناوری
رئیس پارک علم و فناوری مازندران خبر داد

برگزاری نمایشگاه پژوهش و فناوری و فن‌بازار مازندران در هفته پژوهش و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و سومین فن‌بازار مازندران 12 تا 14 آذرماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اصناف علی معتمدزادگان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره برگزاری برنامه‎های هفته ملی پژوهش و فناوری در مازندران اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار استان با تأکید بر پژوهش‎های کاربردی‌محور و فناوری‌های تجاری‌سازی شده 12 تا 14 آذرماه در ساری برگزار می‎شود.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور فعال دانشگاه‌ها، مراکز علمی و صنعتی، پژوهشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاران حامی علم و فناوری در استان با هدف کاهش فاصله بین دانشگاه، صنعت و جامعه مصرف‌کننده، همچنین تشویق جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی به ایده‌پردازی و فن‌آفرینی برپا می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برنامه‌های جنبی از قبیل سخنرانی‌های علمی، آشنایی با محصول فناوری‌های تجاری‌سازی شده در استان، آشنایی با ایده‌پردازان نوین و نیز رونمایی از محصولات جدید در حوزه‌های مختلف از سری برنامه‌های پیش‌بینی شده در این فن‌بازار استانی است.

 

دبیر برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار مازندران اظهار کرد: برگزاری جشنواره ملی شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده (شتاب) به منظور تجلیل از ایده‌های برگزیده و نیز تشویق و ترغیب ایده‌پردازان به تولید فناوری و تبدیل علم به ثروت، هم‌زمان با هفته پژوهش و فناوری به‌صورت استانی و ملی و کافه تک کسب و کارهای دانش‌آموزی از دیگر برنامه‌های هفته ملی پژوهش و فناوری در مازندران هستند.

معتمدزادگان در پایان گفت: هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و سومین فن‌بازار استان مازندران از 12 تا 14 آذرماه از ساعت 9 تا 16، در دانشکده امام محمدباقر(ع) ساری پذیرای حضور دستگاه‌های اجرایی، فعالان حوزه‌های مختلف فناوری، دانشجویان، دانش‌آموزان و عموم مردم شریف این استان است.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا