اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32919 مورخ:[1396-08-22 21:31:01]
برای احقاق حقوق کارگران کوتاهی نشود/ وضعیت نامناسب درآمدی کارگران مازندران
دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:

برای احقاق حقوق کارگران کوتاهی نشود/ وضعیت نامناسب درآمدی کارگران مازندران

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران بابیان اینکه قشر کارگر وضعیت نامناسب درآمدی و حقوقی مواجه هستند، گفت: بیمه‌شدگان ازجمله کارگران خواهان پرداخت حق بیمه خود به سازمان و دریافت خدمات لازم هستند.

به گزارش مازند اصناف به نقل از عصرساری، نصرالله دریابیگی در نشست و برنامه‌ریزی گرامیداشت 29 آبان سالروز تصویب قانون کار در ساری، اظهار کرد: گردهمایی بزرگ کارگران به مناسبت 29 آبان باهدف حمایت از قانون کار و قانون تأمین اجتماعی در ساری برگزار می‌شود.

وی با تشریح برنامه‌های این همایش، افزود: این گردهمایی با حضور اعضای هیئت‌مدیره تشکل‌های کارگری، اتحادیه زنان کارگر استان، اعضای هیئت‌مدیره و بازرسان کانون بازنشسته، اعضای شوراهای اسلامی کار، اعضای انجمن‌های صنفی کارگران، نمایندگان کارگران، مسئولان امور اعضا و آموزش، اعضای هیئت اجرایی و بازنشستگان و فعالان جامعه کارگری در روز دوشنبه 29 آبان ماه در ساری برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با بیان اینکه قشر کارگر وضعیت نامناسب درآمدی و حقوقی مواجه هستند، تصریح کرد: بیمه‌شدگان ازجمله کارگران خواهان پرداخت حق بیمه خود به سازمان و دریافت خدمات لازم هستند.

دریابیگی در پایان با تأکید بر احقاق حقوق کارگران، گفت: درخواست ما این است که برای احقاق حقوق کارگران کوتاهی نشود تا این قشر کم‌درآمد و محروم جامعه بتوانند از حداقل‌های رفاهی موجود برخوردار باشند.

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا