اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32754 مورخ:[1396-08-09 02:46:01]
کشف  ۲.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران
رئیس پلیس آگاهی مازندران خبر داد

کشف ۲.۸ میلیارد ریال کالای قاچاق در مازندران

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از کشف دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سرهنگ  ذبیح الله پهلوانی اظهار کرد: در راستای برخورد با قاچاق کالا و ارز طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت مقابله با کالاهای ممنوعه به مدت سه روز در سطح استان با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات رده های انتظامی و پلیس های تخصصی به مرحله اجرا در آمد.

وی تصریح کرد: در این طرح ماموران با شناسایی انبار دپوی کالای قاچاق و همچنین توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق موفق شدند، مقادیر زیادی انواع کالای قاچاق شامل ۶۲ هزار عدد انواع قرص های غیرمجاز، ۵۵ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق، مود غذایی و لوازم و وسایل خانگی قاچاق را کشف کنند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، همچنین از کشف ۹ تن چوب آلات جنگلی قاچاق ، سه دستگاه موتورسیکلت با حجم بالا، اشیاء عتیقه، لوام آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در این طرح خبر داد و افزود: ارزش ریالی کشفیات بیش از دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از سوی کارشناسان مربوطه برآورد شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران ، افزود: در این ارتباط ۲۷ متهم به قاچاق کالا شناسایی ، دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

مرجع: مهر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا