اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32690 مورخ:[1396-07-30 11:33:01]
۷۹ درصد از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد/ واریز ۴۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور:

۷۹ درصد از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد/ واریز ۴۰ میلیارد ریال دیگر از مطالبات

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال پرداخت شد؛ گفت: تاکنون، ۷۹ درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شده است.


به گزارش مازند اصناف سید محمد جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار عصرساري،گفت: بخش دیگری از مطالبات گندمکاران مازندران پرداخت شد.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های مستمر سیف معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، شاعری سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس و نماینده مردم شریف نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و  فلاح استاندار مازندران، بخش دیگری از مطالبات گندم کاران استان به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از طریق بانک عامل پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور تصریح کرد: با این میزان پرداختی، تاکنون مبلغ صد و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وجه گندم خریداری شده از کشاورزان مازندرانی از طریق سامانه جامع پرداخت محصولات کشاورزی به حساب آن‌ها واریز شد.

جعفری اظهار کرد: با این میزان واریزی، ۷۹ درصد از مطالبات گندم کاران استان پرداخت شد که نسبت به پرداختی سایر استان‌ها بالاتر بوده و بیانگر تلاش‌ها و پیگیری‌های مسئولین استان می‌باشد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در پایان متذکر شد: در سال زراعی جاری، ۹۸ هزار و ۴۱۴ تن گندم از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا