اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32689 مورخ:[1396-07-30 10:54:01]
طرح تشدید نظارت بر آژانس‌های مسافرتی و خدماتی در مازندران اجرا می‌شود
اختصاصی/به‌مناسبت نزدیکی به ایام مسافرت‌های زیارتی ایام اربعین؛

طرح تشدید نظارت بر آژانس‌های مسافرتی و خدماتی در مازندران اجرا می‌شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و ایام ماه صفر در جهت جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در آژانس‌های مسافرتی و دیگر مراکز خدمات سفر، طرح تشدید برخورد با متخلفین این بخش در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

مهدی عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف گفت: با توجه به نزدیک شدن ایام اربعین حسینی (ع) و ایام ماه صفر در جهت جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در آژانس‌های مسافرتی و دیگر مراکز خدمات سفر طرح تشدید برخورد با متخلفین این بخش در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به تقاضای زیاد مردمی و با عنایت به اینکه برخی افراد سودجو اقدام به تهیه بلیط هواپیما به‌صورت انبوه و واگذاری آن به قیمت‌های بسیار بالاتر و خارج از ضوابط انجمن صنفی آژانس‌های مسافرتی و بدون مجوز می‌کنند؛ طرح تشدید برخورد با متخلفین با راه‌اندازی گشت سیار تعزیرات حکومتی انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران ضمن اشاره به برخورد جدی با گران‌فروشان و فروشندگان غیرمجاز بلیط‌های اینترنتی در این طرح، اظهار کرد: علی‌رغم اینکه شعب سیار این اداره در اماکن پرتردد در ایام مذکور حضور دارند؛ در این طرح، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و روسای شعب تعزیرات حکومتی نیز با متخلفین برخورد قانونی خواهند کرد.

عباسی در پایان ضمن هشدار به متصدیان آژانس‌های هوایی و دیگر مراکز ارائه‌دهنده خدمات سفر از شهروندان استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به ادارات تعزیرات حکومتی یا به شماره 135 سامانه تعزیرات حکومتی و یا با سامانه 124 اداره صنعت، معدن و تجارت اعلام تا برخورد به‌موقع و قاطع با متخلفین انجام گیرد.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا