اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 3268 مورخ:[1392-02-22 19:50:01]
انهدام باند سارقان حرفه ای بانک در مازندران

انهدام باند سارقان حرفه ای بانک در مازندران

فرمانده انتظامي استان مازندران از شناسائي و دستگيري اعضاي باند سارقان حرفه اي بانک ها و طلا فروشي ها خبر داد.

به گزارش نجبا و به نقل از  بلاغ،سردار "عليرضا مسکني" در گفتگوي ويژه با پايگاه خبري پليس در تشريح جزئيات اين خبر گفت:در پي دستبرد به بانک هاي ملي شهرستان نکا و شعبه بهنمير شهرستان بابلسر در روزهاي پاياني اسفندماه سال گذشته از سوي سارقان حرفه اي و سرقت بيش از 33ميليارد ريال وجه نقد،موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مازندران تصريح کرد:ماموران با تشکيل تيم ويژه، متشکل از کارآگاهان و کارشناسان مجرب اقدامات اوليه اطلاعاتي و پليسي را براي شناسائي و دستگيري سارقان آغاز کردند.

سردار مسکني اظهار داشت:با انجام يک سري اقدامات ويژه اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي خاص پليسي،ردّ يکي از مظنونان به سرقت به نام"م- د" از سارقان سابقه دار و حرفه اي در يکي از استان هاي غربي کشور زده شد.

وي اضافه کرد:ماموران با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد را در يک عمليات ويژه پليسي دستگير که متهم در تحقيقات وبازجوئي هاي فني پليس به بزه انتسابي و 7 فقره سرقت از بانک و طلا فروشي ها در سطح کشور اعتراف کرد.

سردار مسکني با اشاره به اينکه با دستگيري اين فرد متهمان ديگر اين پرونده نيز شناسائي شدند،افزود:متهم ديگر اين پرونده به نام"ع-م" نيز در يکي از شهرستان هاي استان کردستان شناسائي و دستگير شد.

فرمانده انتظامي استان مازندران از اعتراف سارقان به 20 فقره سرقت از بانک و طلافروشي ها در سطح کشور خبر داد و افزود:از منزل يکي از متهمان لوازم و آلات سرقت شامل سه دستگاه سنگ فرز، يک دستگاه دريل و دويست ميليون ريال وجه نقدسرقتي به همراه يک دستگاه خودرو کشف و ضبط شد.

سردار مسکني در پايان افزود:متهمان در بازجوئي هاي فني پليس به سرقت از بانک ملي شهرستان نکا اعتراف کردند که تحقيقات بيشتر در خصوص ديگر سرقت ها همچنان ادامه دارد.


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا