اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32652 مورخ:[1396-07-23 01:35:01]
درج نکردن قیمت کالا توسط کارخانه ها، به نفع مردم و تولیدکنندگان است
رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه:

درج نکردن قیمت کالا توسط کارخانه ها، به نفع مردم و تولیدکنندگان است

رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه معتقد است: درج نکردن قیمت کالا توسط کارخانه ها و واحدهای تولیدی به نفع مردم و تولیدکنندگان است.

به گزارش مازند اصناف رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه معتقد است: درج نکردن قیمت کالا توسط کارخانه ها و واحدهای تولیدی به نفع مردم و تولیدکنندگان است.

تقی سراج رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه در پاسخ به خبرنگار «پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران» درخصوص ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص برچسب قیمت کالاها گفت: به عقیده من حذف برچسب قیمت محصولات از سوی واحدهای تولیدی باعث رقابتی شدن بازار می شود.

وی در عین حال گفت : البته از آنجا که در ایران هنوز به اقتصاد آزاد دست نیافته است، موضوع حذف برچسب قیمت کالاها در همه موارد جوابگو نیست.

سراج ادامه داد: در برخی موارد از جمله فروشگاه های بزرگ، نداشتن برچسب قیمت روی محصولات می تواند به نفع مشتریان و تولیدکنندگان باشد.

وی گفت: در فروشگاه های بزرگ زنجیره ای، وقتی تنوع محصولات افزایش می یابد، امکان تصمیم گیری و انتخاب برای مشتریان به وجود می آید که به تبع آن امکان بهبود کیفیت محصولات تولید داخل نیز برای رقابت با بقیه کارخانه های تولیدی داخل کشور و حتی خارجی ها افزایش می یابد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان فیروزکوه در رابطه با توانمندی صنوف این شهرستان در زمینه صادرات کالا اظهار کرد: تا به امروز این امکان وجود نداشته که صادرات محصول داشته باشیم، اما از آنجا که در این شهرستان محصولات کشاورزی مانند گردو و انار از کیفیت خوبی برخوردار است می تواند به کشورهای دیگر صادر شود.

وی تصریح کرد: اصناف تولیدی شهرستان فیروزکوه که توانمندی صادرات کالا داشته باشند، می توانند درخواست خود را به اتاق اصناف شهرستان ارائه کنند.  اگر کیفیت صادرات از استاندارد مطلوبی برخوردار بود، می توانیم حمایت های خود را از آنها انجام دهیم./خ/

 

اتاق اصناف ایران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا