اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32592 مورخ:[1396-07-13 22:55:01]
اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزی به اشتغال در مازندران
مدیرکل جذب‌وحمایت از سرمایه‌گذاری مازندران خبر داد

اختصاص اعتبار 1.5 ميليارد دلاری ارزی به اشتغال در مازندران

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران گفت: براي رهايی از بند بيكاری و افزايش اشتغال‌زايی اعتبار 1.5 ميليارد دلار ارزی و تبصره 18 به بحث اشتغال اختصاص داده شد كه اين مهم در ماه‌های آينده عملياتی می‌شود.

به گزارش مازند اصناف لیلا واثقی در جلسه کارگروه اشتغال به بررسی وضعیت پرداخت اعتبارات تبصره 16 قانون بودجه سال 96 و اعتبارات مربوط به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی پرداخت و اظهار کرد: از آنجایی‌که وام‌های اختصاص داده شده به جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی تبصره‌ای است حداکثر جذب باید تا آذرماه امسال باشد.

وی با بیان اینکه برای رهایی از بند بیکاری و افزایش اشتغال‌زایی دو تسهیلات عمده و حجیم در دستور کار داریم، افزود: بر حسب دستور استاندار و تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در کارگروه تخصصی اشتغال استان به دنبال جذب حداکثری اعتبارات تبصره 18 و اعتبار 1.5 میلیارد دلار ارزی با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی هستیم.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری مازندران بیان کرد: همه دستگاه‌ها در شهرستان ملزم به ایجاد اشتغال و رفع محرومیت‌زدایی هستند و سامانه رصد، دستگاه‌ها را در رسیدن به این مهم کمک می‌کند.

این مسؤول تصریح کرد: سامانه رصد دامنه گسترده‌ای را شامل می‌شود و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های اجرایی مرتبط و بانک‌های عامل، جذب را به صددرصد برسانیم.

واثقی در پایان تاکید کرد: تمامی پرونده‌ها از طرف کمیته امداد خمینی و بهزیستی باید تا پایان مهرماه سال جاری ارسال شود تا با اجرایی شدن تسهیلات جدید با مشکل مواجه نشویم.

 

بلاغ*

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا