اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32535 مورخ:[1396-06-28 01:04:01]
کشف کلاهبرداری 400 میلیون تومانی در مازندران

کشف کلاهبرداری 400 میلیون تومانی در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری دو کلاهبردار که با صدور چک‌های بلامحل و خرید لوازم یدکی خودرو از شهروندان بیش از 4 میلیارد ریال کلاهبرداری کردند در میاندورود خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سردار سیدمحمود میرفیضی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میاندورود، مبنی بر کلاهبرداری یک شرکت توزیع و پخش لوازم یدکی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام تحقیقات و بررسی‌های میدانی مشخص شد، افرادی تحت پوشش یک شرکت توزیع اقلام و لوازم یدکی خودرو با شگردهای خاص از جمله صدرو چک‌های بلامحل اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده‌اند.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه این افراد پس از فعالیت مجرمانه متواری و اقدام به فرار کرده بودند، تصریح کرد: با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه متهمان شناسایی و اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

میرفیضی در پایان با بیان اینکه این افراد در تحقیقات پلیس تاکنون به 4 میلیارد ریال کلاهبرداری اقرار کردند، گفت: مقادیر زیادی چک و اسناد خرید و فروش لوازم یدکی از مخفیگاه متهمان کشف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

 

بلاغ/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا