اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32511 مورخ:[1396-06-23 01:11:01]
25 شهریور؛ آغاز برگزاری نمایشگاه هنرهای سنتی و صنایع دستی در ساری
اختصاصی/مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران مطرح کرد

25 شهریور؛ آغاز برگزاری نمایشگاه هنرهای سنتی و صنایع دستی در ساری

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران از برگزاری نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف دلاور بزرگ‌نیا طی گفت‌وگویی از برگزاری نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی در شهرستان ساری خبر داد.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف فروش تابستانه و حمایت ازهنرمندان جهت بازاریابی و ایجاد بازار فروش از  ۲۵ شهریورماه به مدت ۶ روز برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار کرد: دست آوردهای صنایع دستی و هنرهای سنتی هنرمندان استان‌های گلستان، گیلان، البرز، قزوین، سمنان و تهران در این نمایشگاه ارایه می‌شود.

بزرگ‌نیا با اشاره به برپایی ۴۰ غرفه در این نمایشگاه خاطرنشان کرد: تولیدات سراجی سنتی، حصیر بافی، گلیم بافی، لاک تراشی، بامبو بافی، مرواربافی و تراش شیشه از جمله رشته‌هایی است که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران در پایان اذعان کرد: بازدیدکنندگان از این نمایشگاه می‌توانند ضمن خرید تولیدات صنایع دستی و هنرهای سنتی با حضور در ورک شاپ‌ها که درحاشیه این نمایشگاه برگزار می‌شود با نحوه کار و چگونگی تولید هنرهای مختلف آشنا شوند.

گفتنی‌است علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ۲۵ الی ۳۰ شهریورماه سال‌جاری و از ساعت ۱۰ الی ۲۲  به آدرس ساری، مجتمع تندیس(میدان ساعت،خیابان انقلاب ،مجتمع تندیس) مراجعه کنند.

 

پایان پیام/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا