اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32463 مورخ:[1396-06-12 11:27:01]
بخش اعظمی از واحدهای تولیدی آمل تعطیل شده اند
رئیس خانه صنعت، معدن، تجارت مازندران:

بخش اعظمی از واحدهای تولیدی آمل تعطیل شده اند

رئیس خانه صنعت، معدن، تجارت مازندران گفت: از سال‌های ۸۷ تا ۹۵، حدود ۱۵ هزار نیرو ثابت در شهرستان آمل مشغول به کار بودند اما بخش اعظمی از واحدهای تولیدی تعطیل شده اند.

به گزارش مازند اصناف مجتبی رضوی شامگاه شنبه، در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری با محوریت حفظ و توسعه اشتغال شهرستان آمل با بیان اینکه با بررسی میدانی در این شهرستان از سال‌های ۸۷ تا ۹۵ تقریبا ۱۵ هزار نیروی ثابت مشغول به کار بودند، افزود:  بخش اعظمی از واحدها تعطیل شدند که نیروی کار این شرکت‌ها در دیگر شرکت‌ها مشغول فعالیت شدند.

رئیس خانه صنعت، معدن، تجارت مازندران با بیان اینکه با تلاش نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی شرایط خوبی در آمل ایجاد شد، ادامه داد: باید وجه تمایز ویژه‌ای برای صنایع فعال قائل شویم تا اشتغال بیشتری ایجاد کنند.

رضوی با اشاره به اینکه به واحدهای فعال جایگاه ویژه‌ای اختصاص داده شود، افزود: برای این واحدها شناسنامه صادر کنیم و مدیران کل استانی به مدیران شهرستان تفویض اختیار دهند تا صورت جلسه جلسات را سریعا بررسی کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته در سامانه بهین یاب به صورت یک ساله تسهیلات پرداخت شد، افزود: با توجه به عدم رفع مشکلات بازار فروش، شرکت‌ها برای بازپرداخت تسهیلات با مشکلات زیادی مواجه هستند و انتظار داریم تا بدهی ارزش افزوده برای بنگاه تقسیط شود.

 

مهر/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا