اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32462 مورخ:[1396-06-12 01:11:01]
سود سهام عدالت به‌زودی واریز می‌شود
رئیس هیأت مدیره سهام عدالت در مازندران:

سود سهام عدالت به‌زودی واریز می‌شود

 رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت در مازندران گفت: برای سهام‌دارانی که دارای سهم یک میلیون تومان هستند مبلغ 135 هزار تومان و برای افرادی که سهام آنان 530 هزار تومان است مبلغ 65 هزار تومان سود واریز می‌شود.

به گزارش مازند اصناف عسگر توکلی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: سهام‌دارانی که شماره حساب شبای خود را در اختیار شرکت‌های سهام عدالت قرار دادند به‌ترتیب اولویت سود سهام به حساب آنان واریز می‌شود که البته از سوی سازمان خصوصی‌سازی زمان آن اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه مانعی برای اعلام شماره حساب شبا وجود ندارد، اضافه کرد: افراد می‌توانند در سریع‌ترین زمان نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کنند که پس از تأییده بانک مربوطه سود به حساب افراد واریز می‌شود.

رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی سهام عدالت در مازندران ادامه داد: برای سهام‌دارانی که دارای سهم یک میلیون تومان هستند مبلغ 135 هزار تومان و برای افرادی که سهام آنان 530 هزار تومان است مبلغ 65 هزار تومان سود به حساب افراد واریز می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برخی افراد برای دریافت شماره حساب شبا با مشکلاتی مواجه شدند و مجبور شدند حتی 50 هزار تومان حساب باز کنند تا شماره شبا دریافت کنند که در این زمینه با بانک‌های رسالت و توسعه تعاون هماهنگی لازم صورت گرفته که باز کردن حساب به مبلغ 5 تا 10 هزار تومان نسبت به اعلام شماره حساب شبا به سامانه سهام عدالت اقدام کنند.

توکلی با تأکید بر اینکه در حال حاضر ثبت‌نام جدید برای سهام عدالت نداریم، گفت: پایان مهر ماه در ارتباط با بحث ثبت‌نام تعیین تکلیف می‌شود که لازم است افراد از مراجعه به سایت‌ها و دفاتر غیرقانونی پرهیز کنند.

 

بلاغ

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا