اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32454 مورخ:[1396-06-10 21:13:01]
بازار سیاه فروش گاز مایع در ساری و میاندرود /کپسول مایع 10 هزار تومان؟!
اختصاصی/قابل توجه دستگاه‌های نظارتی بازار؛

بازار سیاه فروش گاز مایع در ساری و میاندرود /کپسول مایع 10 هزار تومان؟!

در حالی‌که قیمت فروش کپسول‌های گاز مایع در مراکز عرضه مرکز مازندران طی هفته‌های اخیر از 7 هار و 500 تومان تجاوز نمی‌کرد؛ در روزهای پایانی هفته اخیر، با قیمت 8 تا 10 هزار تومان به متقاضیان عرضه شد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در حالی‌که قیمت فروش کپسول‌های گاز مایع در مراکز عرضه مرکز مازندران (ساری و میاندرود) طی هفته‌های اخیر از 7 هار و 500 تومان تجاوز نمی‌کرد؛ در روزهای پایانی هفته اخیر، با قیمت 8 تا 10 هزار تومان به متقاضیان عرضه شد.

بر اساس این گزارش، این در حالی‌است که قیمت کپسول گاز مایع در شهرستان مجاور یعنی قائمشهر، با قیمت 6 هزار و 500 تومان نیز عرضه می‌شود.

این گزارش حاکی‌است با توجه به کاهش کپسول گاز مایع در جایگاه‌های عرضه و همچنین مسافرت‌های تابستانی و نیز عید سعید قربان، برخی از واحدهای عرضه، از این فرصت سوء استفاده کرده و اقدام به عرضه آن، با قیمت 10 هزار تومان نیز کرده‌اند.

در پایان شایان ذکر است هر چند دستگاه‌های نظارتی و اتحادیه‌های صنفی، همواره کمبود نیروی انسانی را دلیل عدم  بازرسی منظم و منسجم از واحدهای صنفی در سطح شهرستان‌های استان، عنوان کرده‌اند؛ اما متولیان امر می‌بایست در ایام‌های پر تردد و تقاضا، به نظارت و کنترل قیمت کالاها بپردازند که امیدواریم شاهد تحقق این امر با هدف حمایت از حقوق مصرف کنندگان باشیم.


پایان پیام/

» برچسب ها : , بازار , سیاه , فروش , گاز , مایع , ساری , کپسول , مایع , 10 , هزار , تومان , بازار , سیاه , فروش , گاز , مایع , ساری , کپسول , مایع , 10 , هزار , تومانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا