اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32445 مورخ:[1396-06-09 00:39:01]
 برپایی دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور در آمل
با حضور شرکت‌های برتر تولیدی کشور انجام شد

برپایی دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور در آمل

 دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور، نهاده‌ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی با حضور شرکت‌های برتر تولیدی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش مازند اصناف؛ دومین نمایشگاه تخصصی صنعت دام و طیور، نهاده‌ها، ماشین آلات و ادوات کشاورزی با حضور شرکت‌های برتر تولیدی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرستان آمل با حضور مدیر کل دفتر امور طیور و زنبور عسل وزارت جهاد کشاورزی، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره اتحادیه سراسری مرغداران مرغ گوشتی کشور، رئیس و معاونین سازمان جهادکشاورزی مازندران، رئیس حفط نباتات کشور افتتاح شد.


معاون سیاسی فرمانداری ویژه آمل با قدردانی از برگزارکنندگان این نمایشگاه با اشاره به اینکه 38 هزارهکتار اراضی کشاورزی و نیمی از صنعت مازندران در این شهرستان قرار دارد، گفت: خوشبختانه با تلاش و همت همه تولیدکنندگان 70 درصد صادرات مازندران متعلق به شهرستان آمل است.

 


حسین احسانی افزود : ظرفیت‌های بالائی درحوزه کشاورزی در شهرستان آمل وجود دارد و برپائی اینگونه نمایشگاه‌ها نوید بزرگی را می‌دهد تا شاهد تحولاتی در بخش کشاورزی باشیم.

 

گفتنی است در این نمایشگاه 50 غرفه شرکت و واحد تولیدی بخش صنعت دام و طیور از استان‌های اصفهان، فارس، اراک، تهران، گلستان و مازندران در فضایی به مساحت حدود 2 هزار متر مربع، توانمندی‌ها و تولیدات خود را به نمایش گذاشتند.

 

 

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا