اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32439 مورخ:[1396-06-07 19:39:01]
شهیدان رجایی و باهنر مصادیق مدیریت جهادی و خدمت صادقانه هستند
اختصاصی/مدیرعامل شرکت غله‌ و‌ خدمات بازرگانی منطقه دو کشور:

شهیدان رجایی و باهنر مصادیق مدیریت جهادی و خدمت صادقانه هستند

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: شهیدان رجایی و باهنر مصادیق مدیریت جهادی و اسطوره‌های صداقت، تعهد و خدمت صادقانه و خالصانه به مردم هستند و این رمز ماندگاری آن‌ها می‌باشد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف در پنجمین روز از هفته گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، جلسه شورای اداری شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو  با حضور مدیر عامل شرکت و مدیران ستادی و نمایندگی های غله در شهرستان‌ها برگزار شد.

بر اساس این گزارش، سیدمحمد جعفری در این نشست در تبیین جایگاه شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر از مصادیق کامل سیمای کارگزاران در نظام اسلامی می‌باشند.

وی افزود: سیره شهیدان رجایی و باهنر باید سرلوحه و چراغ راه مسئولان کشور قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور تصریح کرد: شهیدان رجایی و باهنر مصادیق مدیریت جهادی و اسطوره‌های صداقت، تعهد و خدمت صادقانه و خالصانه به مردم هستند و این رمز ماندگاری آن‌ها می‌باشد.

جعفری با بیان اینکه تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر یک تکلیف همگانی است؛ خاطرنشان کرد: شهیدان رجایی و باهنر الگوهای تمام عیار برای جوانان و نسل های آینده کشور می‌باشند.

گفتنی‌است در ادامه این جلسه تعدادی از کارکنان شرکت غله و خدمات و بازرگانی با دریافت لوح تقدیر از سوی جعفری مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی، مورد قدردانی و تجلیل قرار گرفتند.


پایان پیام/

» برچسب ها : , رجایی , باهنر , مصادیق , مدیریت , جهادی , جعفری , رجایی , باهنر , مصادیق , مدیریت , جهادی , جعفریمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا