اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32422 مورخ:[1396-06-06 09:19:01]
اختصاص 25 میلیارد تومان برای کمک به کارآفرینان مازندران
مدیرکل صندوق کارآفرینی مازندران اعلام کرد

اختصاص 25 میلیارد تومان برای کمک به کارآفرینان مازندران

مدیرکل صندوق کارآفرینی مازندران گفت: 25 میلیارد تومان اعتبار به کارآفرینان از سوی صندوق کارآفرینی استان اختصاص یافت.

به گزارش مازند اصناف صلاح‌الدین گل محمدی یکشنبه‌شب در افتتاح مجموعه پارسیان ایده که به مناسبت هفته دولت در بیشه‌سر بابل برگزار شد با تبریک هفته دولت اظهار کرد: امسال ۳۸ میلیارد تومان برای خوداشتغالی کارآفرینان استان در حوزه‌های مختلف از جمله بخش ازدواج، کشاورزی، تولیدی و... اختصاص یافت که سهم شهرستان بابل بیش از 13 درصد بود.

 وی افزود: امسال ۲۵ میلیارد تومان برای هزار و ۳۰۰ کارآفرین برتر مازندران در نظر گرفته شد که امروز شاهد افتتاح یک مجموعه تولیدی در بابل هستیم.  

مدیر صندوق کارآفرینی بابل نیز اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت ۱۵ طرح کارآفرینی با اعتبار یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان آغاز به کار کردند.

حمیدرضا رضانیا افزود: در سال ۹۶ حدود 56 طرح خوداشتغالی در بابل تعریف شد که برای۲۰ طرح برتر مبلغ 5 میلیارد تومان در بخش‌های مختلف اختصاص یافت.

وی افزود: برای مجموعه پارسیان ایده که جزء 20 طرح برتر بابل انتخاب شد نیز ۱۰۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی پرداخت شد.

مدیرعامل مجموعه پارسیان ایده نیز اظهار کرد: مجموعه خدمات و قالب‌سازی پارسیان ایده یکی از مدرن‌ترین قالب‌سازی تمام اتوماتیک در شمال کشور است.

سعیدصیادی افزود: با توجه به پشتوانه، سابقه فعالیت و ظرفیت لازم تصمیم به اجرا این طرح در استان کردیم تا مانع انتقال سرمایه به خارج استان شویم.

  مدیرعامل مجموعه پارسیان ایده تصریح کرد: این مجموعه با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان فعالیت خود را آغاز کرد که ۱۰۰ میلیون تومان آن از صندوق کارآفرینی وام دریافت کردیم تا دستگاه و تجهیزات مورد نیاز خریداری شد، در حال حاضر محصولات تولیدی این کارگاه به تهران صادر می‌شود و مازندران از این حوزه خودکفا شده است.

صیادی با اشاره به اینکه با اجرا این طرح مازندران از حیث صنعت چاپ و بسته‌بندی مستقل شد و نخستین تولید پازل استان در این مکان استارت خورد، گفت: با فعالیت این کارگاه پنج نفر به طور مستقیم و ۱۵ نفر غیرمستقیم مشغول به کار شدند که در صورت حمایت مسئولان می‌توان برای ۳۵ نفر اشتغال‌زایی کرد.

 

فارس/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا