اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 32295 مورخ:[1396-05-22 21:49:01]
  لزوم حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی مازندران در ولگاگراد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خواستار شد:

لزوم حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی مازندران در ولگاگراد

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه ولگاگراد دارای اهمیت کشاورزی، صنعتی و تجاری است، خواستار حضور پررنگ در نمایشگاه تخصصی توانمندی های استان در ولگاگراد روسیه شد.

به گزارش مازند اصناف؛ محمد محمدپور در نشست برنامه ریزی نمایشگاه تخصصی توانمندی های ایران در ولگاگراد اظهار داشت: برای انتقال پول در این نمایشگاه مشکلی وجود ندارد و تفاهم ریالی و روبل نیز با تصمیم دولت روسیه انجام می شود.

وی از هیئت تجاری و تولیدی به عنوان نمایندگان فرهنگ ایرانی و اسلامی برشمرد و خواستار حضور پررنگ در نمایشگاه توانمندی های تجاری شد.

موسی قاسم پیشه مدیرکل اقتصاد و دارایی مازندران با بیان اینکه حجم صادرات با واردات روسیه قابل مقایسه نیست گفت: این نشان می دهد که بازار روسیه طالب محصولات مازندران است.

وی خواستار بهره گیری از فرصت تجارت و سرمایه گذاری و بازاریابی در روسیه شد و گفت: مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی نیز در قالب غرفه ای، فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری را در نمایشگاه ولگاگراد تشریح می کند.

 دلاور حیدرپور رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران نیز گفت: مازندران در زمینه گل و گیاه، میوه، شیلات، محصولات لبنی و مرغ توانمندی های زیادی دارد و می توانیم برای صادرات این محصولات به روسیه و ولگاگراد برنامه ریزی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: صادرات محصولات ذکرشده را در قبال تهاتر با محصولاتی نیز دانه های روغنی، سویا و روغن انجام دهند.

 

مهر/


» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا